Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek a beágyazód...

Terhességi tünetek a beágyazódás időszakában?

Figyelt kérdés

Először fontos megemlítenem, hogy rendszertelen menstruációval és pajzsmirigy alulműködéssel élek.

Múlthét szombaton volt az együttlét, ami a 33. napnak felel meg az én "ciklusomban". Nem szoktunk védekezni. Hétfőn, azaz a 35. napon éreztem hogy nagyon megfeszül és megdúzzad a mellém. Majd kedden, a 36. napon kezdődtek a hasszúrkák, ami volt erős és kevésbé erős is, mint a mensikor. Szerdán egész nap émelyegtem, ma csütörtökön (együttléttől számított 5. nap) hányingerrel keltem és már kétszer hánytam is. Nem tudom ez most csak menstruáció közeledte vagy megfogant a bébi és a beágyazódás tünetei ezek? Mikor érdemes tesztelni?

Említettem a rendszertelenséget. Az előző "ciklus" 63 napos, az előtti 51 napos, az előtti 33 napos volt. Kiszámíthatatlan, hogy most mi lesz, előző hónapban kezdtem Pajzsmirigyre gyógyszert enni.



2019. jan. 3. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
A beágyazódás valahol a tüszőrepedéstől számított 7-14 nap között kezdődik és zajlik le. Az is egy hét, míg az esetleges zigóta egyáltalán leér a méhbe, meg még ott is lebeg pár napot és osztódik közben, mielőtt beágyazódna. Bármiféle terhestünet csak ez után következik. A hányás meg olyan 8. terhességi hét körül, nem aktus után öt nappal, ne bolondozzunk már...
2019. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen hosszú ciklus mellet nekem is random tüneteim voltak, mégsem voltam terhes. Aktus után 5 nappal pedig eleve vicc, hogy bármi tüneted lehetne, mert kb még a beágyazódás sem történt meg, tehát nulla hcg van a szervezetedben.

Hacsak nem fordulhat elő, hogy egy korábbi aktusból fogant a baba, akkor most kizárt, hogy terhes tüneteid legyenek.

A hányásról meg csak annyit, hogy nekem terhességi vészes hányásom van, de így is csak a 6. hétől kezdtem hányni. Beágyazódásos hányás nincs.

2019. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

A beágyazódásnak nincsenek tünetei. Hiába mondják, hogy de igen, van ez meg az, maximum megérzés lehet, de az sem 1000%.


A terhességnek lehetnek csak tünetei. Szerintem max peteérést érezhettél, vagy beképzeled magadnak. Az emberi agy nagyon sok dologra képes ám.

2019. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!