Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhessegi teszten...

Facelle terhessegi teszten nem szimmetrikusan jonnek ki a csikok?

Figyelt kérdés
Most csinaltam ilyen tesztet eloszor, eddig minden teszten ugyanannyi hely marad a csikok elott es utan, a Facelle el van csuszva, mindig ilyen?
2019. jan. 3. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képét tudsz fel tenni? De valószínű, hogy hibás a teszt
2019. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem tunik hibasnak, csak elcsuszottnak...

Bar mar az is megfordult a fejemben, h ez nem is terhessegi, csak gyorsan lekaptam a polcrol, hazaerve mar meg is csinaltam 😂

[link]

2019. jan. 3. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs rajta véletlen hogy lh? De ez pózi ha terhességi teszt :) szerintem nincs elcsúszva. Ha hcg van rajta akkor ez pózi:)
2019. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egybol kidobtam a dobozat, a kuka legaljan van, elalszik a fiam kikukazom 😀
2019. jan. 3. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
1# és 2# vagyok. Rendben :D mennyi idős a fiad? Nekem az 1 évesem sztrájkol az alvásban 😂
2019. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 mult, de mar fekszik a hasamon es ugy nezi a meset, szerintem mindjart atviszem altatni, o nagyon rossz alvo sajnos....
2019. jan. 3. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is. A kiságyban ül és dumál:) pedig adtam neki tápit is. Nálunk se a mese se a film nem jo. A reklámokon alszik el :D
2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Terhessegi tesz jeee :D


[link]


Oh, nalunk csak 2-3 honapja nez meset, elotte nem kototte le szerencsere, en most se nagyon szeretem, ha TVzik....

2019. jan. 3. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk most szokott rá amíg kórházban voltan ő meg Apával.itthon.
2019. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hanyaduk dpo? En tegnap csibaltam egyet nekem os valahol ott jott elo egy feher vonal. Vagy kesik.mar neked?
2019. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!