Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbolondultam :D 9hét 2...

Megbolondultam :D 9hét 2 napos kismama vagyok második babóval és olyan mintha érezném. Más is volt így?

Figyelt kérdés
...mintha csiklandozna belül. Az utóbbi két napban már 3x éreztem. De még csak 2,5cm szóval gondolom erősen beképzelem :)
2019. jan. 4. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Én 12 hetesen éreztem elősször a császárom környéken:) tegnap akkorát mocorgott hogy csak pillaztam valóban ő volt e 😊
2019. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a bélmozgást érzed, vagy a szeleket a puffadás miatt.
2019. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen éreztem a második babát. Le is leszek pontozva :)
2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Van ilyen. Én biztos nem vagyok terhes, de néha mégis érzem...
2019. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
3# engem.le is pontoztak.. :D De 14 hetes vagyok és ma már biztosra mondhatom, hogy őt éreztem 😊 1# voltam
2019. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Én kb a 6. héttől éreztem. Nem magzatmozgást, de azt, hogy van ott valami, azt igen. Mintha egy kis szőlőszem lett volna, de hétről hétre egyre nagyobb volt. A 11 héttől éreztem néha mozogni és azért vagyok biztos benne, hogy tényleg a baba volt, mert most közel 15 hetesen is ugyanezt érzem, csak erősebben és már nagyobb területen.

Bélmozgást korábban is éreztem már életem során, tudom milyen érzés, nem a terhességgel egyszerre kezdtek mozogni a beleim, tehát meg tudom különböztetni a kettőt.

2019. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!