Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A has melyik hétben, vagy...

A has melyik hétben, vagy hónapban nő sokat terhesség soráén szülésig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez rengeteg mindentől függ. Hányadik baba, mennyire erős a nő hasizma, hogyan helyezkedik el a baba.

Nekem baromi gyenge hasizommal az első 11, a második 10 hetesen kezdett látszani idegenek számára is, pedig nem puffadtam. Valakinek meg még 20-on pár hetesen sem lehet megmondani a hasáról, h a töltött káposzta miatt domborodik-e vagy baba van a dologban.

2019. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyen fuggo. Koleganomnek 18 hetesen akkora hasa volt mint nekem a 30.hetben 😀
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Nekem most a végére kezdett el igazán nőni. Bár még most sem mondaná meg senki, hogy akár már jöhetne is a baba, mert annyira nem nagy.

Az első gyerekem 25 héttől látszott, ez a baba pedig úgy a 33 héttől volt hihetően terhes pocak, pedig nem vagyok nagydarab, csak magas.

Most 38 hetes vagyok épp, és ha beindulna, lehet nem hinnék el papírok nélkül, hogy nem korababa.

2019. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
157cm vagyok 53kg-al kezdtem és 25dik hét után kezdett látszani, 30dik hét után nőtt nagyobbat,azota szépen fokozatosan nő kicsiket, de meg most se valami óriási pocakom van 36 hetesen.
2019. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Nekem 30 héten kezdett valamennyire nőni a hasam, addig csak úgy néztem ki mint aki jól bekajált. Ülőhelyet 36 hetesen adták át először, kicsit bizonytalan is volt a nénike :D Azóta megállás nélkül nő, napról napra nagyobb.

39 khm

2019. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsó harmadban nő látványosan. Ha rákeresel, találhatsz jó rajzokat a neten, hogy melyik héten mekkora a méh és a baba.
2019. jan. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a harmincas hetek elso feleben nott hirtelen.

Addig is latszott mar, de nem volt nagy (utana sem lett oriasi, csak olyan nagyon kerek, nagyon kiugro). Az utolso hetekben is nott oersze, de azt inkabb en ereztem a ruhakon, de nem volt mar olyan latvanyos a valtozas.


De nekem keson pocakosodtam mindig, pedig haromszor szultem es vekony is vagyok, de felidoig alig volt pocakom. Csak azert vettek eszre inkabb, mert vekony vagyok, igy nagy volt kontraszt. Eros a hasizmom.

2019. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a 33. hétig nem volt hasam, maximum belakott has. Na utána esküszöm nagyobb volt minden reggel mint amikor elmentem aludni. :D
2019. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En 12.hetes kismama vagyok ikreket varok nekem mar latszik ismeretlenek szamara is, persze meg ha akarom eltudom rejteni bovebb ruhakban de ha picit mar feszulosebb(nem azert mert kicsi :D) akkor mar latszik
2019. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!