Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a szív...

Mennyire normális a szív környéki fájdalom terhesség végén? 40hkm

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva,de azt hiszem ma sem fog kibújni a babám. Viszont nagyon fáj a szívemnél,kb a 28.hét óta hol jobban,hol kevésbé. Orvos szerint normális,majd a 36.hét környékén könnyebb lesz,ha lejjebb megy a hasam,ami nem történt meg. Félek emiatt lesz valami baj a szülésnél...
2019. jan. 7. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gyomorégésed van? Attól sokan be szoktak pánikolni, hogy a szívükkel van gond, talán a orvos is erre gondolt, vagy higy egyszerűen préselődnek felfelé a bordáid és ami alattuk van. Persze egy ekg-t szerintem kérhetsz a háziorvostól, az a biztos. Ha negatív, akkor meg próbáld ki, hogy pár napig (ha nem szülsz) szedsz Renniet vagy Gaviscont étkezések után, aztvterhesen is lehet, és napközben többször nyújtózkodsz, ha bírod, háton fekve (ugyanakkor aludj feltámasztva). Szülés közben meg figyelik a kismamák keringését is, remélhetőleg jó kezekben és jó helyen leszel.
2019. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok, hetek óta érzem ezt és egyre fokozódik, viszont alapból refluxos vagyok! Így tudom, hogy mi okozza, valamint tényleg jobban nyomodnak a szerveid, a gyomrod, tüdőd, szíved! Én is a savlekötőt ajánlom! Nyugi!
2019. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!