Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet ennyire rossz...

Linett26 kérdése:

Miért lehet ennyire rossz kedvem, hányingerem 36 hetesen?

Figyelt kérdés
2 napja semm8hez sincs kedvem, fáradt vagyok, türelmetlen.. Emelett egyfolytában hanyingerem van, márajdnemhogy hasmenésem is.. Sose tudtam magam így elhagyni de ez most frász.. Enni sem tudok. Időjárás vagy mitől van ez?

2019. jan. 7. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A hasmenés és a hányás, hányinger lehet a szülés előjele is, sajnos nekem mindkettő megvan. :) Ugyanígy érzem magam,mint te én jelenleg 35 hetes vagyok. Állandóan aludni akarok és az édes dolgokon kívül semmit sem tudok megenni,mert kijön. Nagyon esetlen és labilis vagyok érzelmileg. Alig várom már,hogy megszülessen és túl legyek rajta.
2019. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem, csak 38 hetes vagyok. Kedvetlenség, rossz közérzet, aluszékonyság. Ma is 11kor ébredtem, mert a nagy az apjaval ment oviba. Hasmenésem éjjel volt csak, a picurka is kevesebbet mozog, bár szerintem csak a frontok miatt.


Remélem napokon belül kibújik nekem, mert nagyon rossz igy.


Szerintem ezek jelezhetik a szüles közelségét, vagy a fronthatás, esetleg bújkál benned valami. Nálam az első kettő közül valamelyik.

Kitartást, nemsokára babázhatsz. Ha viszont nyugtalan vagy, akkor mindenképp nézesd meg magad :)

2019. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!