Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenateszt eredményét, meg...

Prenateszt eredményét, meg hogy milyen nemű 12. hét után mondják meg? Nem lehet valahogy elintézni, hogy a nemét hamarabb megmondják?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan ilyen rohano lett a vilag, hogy mar a baba nemerol valo infot is kiskapu keresessel gondolja vki megtudni?... pppfff.
2019. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben nem a kiskapu keresés a fura mert elhiszem, ha valaki rohadtul izgul a gyerekéért. Nekem az a fura, hogy prena tesztre kellett menni, tehát fennállhat valamilyen kockázat valami rohadt súlyos betegségre és nem ennek az eredményét sürgeti hanem, hogy mi a neme.

De kinek mi...

Egyébként nem igazán lehet sürgetni, mert csak a legvégén validálják az eredményt, amikor már minden megvan, tehát ha nincs belső emberetek akkor ezt nem fogjátok hamarabb megtudni.

2019. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Prenatest elviekben a 9. héttől kérhető, de kicsit később ideális Miért olyan fontos? Ha bizonyos nemre örökletes betegség áll fenn, azt lehet vizsgálni genetikai szűréssel. Más esetben azért gondolom nem annyira sürgős, hiszen nyilván nem arról van szó, hogy csak bizonyos nemű gyerek kell és ha nem az, inkább elvetetnéd és bele akarsz férni e miatt a 12 hétbe. Ezt természetesen még csak nem is feltételezem. Én nem tudom él-e még az a törvény, miszerint orvosi indikáció nélkül a nemre vonatkozó adat csak a 12. héttől közölhető, elviekben azt pont a nem kívánatos nemek abortálásának elkerülésére alkották meg, 2016-ban még hatályban volt.
2019. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igen hamar akarjuk tudni, mert már nagyon kiváncsiak vagyunk.
2019. jan. 8. 13:57
 5/21 A kérdező kommentje:
még él ez a törvény amugy. tudom ezeket, amiket irtok.
2019. jan. 8. 14:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Es a neme fontosabb mint az hogy a tesztek jok legyenek? Atya eg.

Amugy nem minden esetben tudjak megmondani es ha meg is mondjak az egyaltalan nem 100% szoval kar annyira eroltetni mert a 18. hetin lehet hogy mar mast mondana a doki.

2019. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
a kombinált tesztet íigyis-úgyis megcsináltatnánk és ahelyett lesz ez mert érdekel a neme.. ezen mi olyan érdekes nektek? érdekel a neme és kész .
2019. jan. 8. 14:10
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Prena tesztet legkorábban a 11. héttől lehet elvégeztetni, mivel akkorra éri el a magzati DNS azt a mennyiséget a te véredben -és az is csak egy nagyon- nagyon kicsi mennyiség-, hogy egyáltalán vizsgálható legyen. Ha levették a vért, 6 nap múlva nálad az eredmény. Ennyit ki kell bírni! Ez a minimum! A terhesség ennél sokkal hosszabb lesz... mi lesz veled akkor, ha még ennyit sem bírsz ki?!

Mi 2x csináltattunk Prena tesztet. Kértük a nem meghatározást is, de ilyen mélyre sohasem süllyedtünk, hogy 'ide vele de most azonnal!'

Biztos max. a húszas éveid elején lehetsz, mert a erre a korosztályra jellemző, hogy eddig mindent az első nyikkanásra a fenekük alá pakoltak, aztán utána meg nem tud megküzdeni az olyan helyzetekkel, mint pl. ez is...

Mindig tanul valamit az ember...

2019. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
3 gyerekem van , ne aggodj kibirom várni a terhesség végét is :)
2019. jan. 8. 14:16
 10/21 A kérdező kommentje:
te meg biztos, az 50es vége felé lehetsz, hogy ilyen bölcs vagy és jó ember ismerő miszerint én kb 20 elején lehetek..... 30+ vagyok amugy.
2019. jan. 8. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!