Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a légszomj?

Meddig tart a légszomj?

Figyelt kérdés

35.hétben járunk.

Elég régóta elkezdődött a légszomj, pedig vékony alkat vagyok, de mostmár ott tartok, hogy egyik oldalamon sem birok megmaradni még tv nézés alatt sem, éjszaka meg pláne, annyira nyom a pocim, nemkapok levegőt..



2019. jan. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szülésig eltart, emeld meg az ágyad végét, a fejrésznél.
2019. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az sem segít, mert nyomul felfele minden :(


Csak az könnyített, ha oldalról picit megtámasztottam a hasam, de már az sem kényelmes.

2019. jan. 8. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülésig sajnos 🤷‍♀️ Én is majd megfulladtam emlékszem.
2019. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

28hetes vagyok jelenleg..én is szenvedek ettől, ha a baba úgy forog/helyezkedik nagyon fulladok..én arrébb szoktam nyomni vagy valahogy rászoktam venni,hogy menjen arébb

karácsonykor olyan rosszul lettem emiatt,majdnem összeestem :(

első babámmal nem volt ilyen

2019. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a héten töltöm a 35. hetet és szintén fulladok! Sokszor állni sem bírok, úgy érzem, hogy össze esek!
2019. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, ha "leszáll" a has, akkor minden a régi lesz. Kiváncsi leszek.. mindenki aztmondja, használjuk a terhesség végét alvásra/pihenésre, hát ez eddig esélytelen. :D
2019. jan. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!