Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várandós lehetek vagy sem?

Bettina1994 kérdése:

Most várandós lehetek vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 és fél éve próbálkozunk a baba projekten eddig sikertelenül.

Most viszont Novemberben volt utoljára menstruációm és eltelt a december semmi már január 2. hetét írjuk és még mindig semmi. A decemberi menstruációm már 14 napot késik. Tegnap csináltam tesztet(digitálisat) ami pozitív lett, viszont ma megismételtem egy másik márkával(digitálissal) ami negatív lett. Sajnos meg vagyok fázva,és olvastam hogy ez befolyásolhatja az eredményt. Napközben van hányinger érzetem, meg úgy érzem mintha meg akarna jönni de semmi.



2019. jan. 9. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy pozitív teszt ritkán téved, nem úgy mint a negatív. Ismételd meg holnap.
2019. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Én is azt tanácsolom hogy ismételd meg, de szerintem próbálj ki egy másik márkát.
2019. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Fals pozitív nagyon ritkán szokott lenni. Fals negatív meg elég sűrűn.

SZóval valószínűleg terhes vagy.


Én nem tesztelgetnék a helyedben, hanem ezekkel az információkkal elmennék orvoshoz. UH-n már látja ( ha mást nem is, a petezsákot igen, és akkor tudod, hogy terhes vagy)

2019. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj még egy tesztet holnap és menj dokihoz, egy vérvételből is meg lehet állapítani, hogy terhes vagy-e a hcg szint alapján, a megfázás egyébként nem befolyásolja az eredményt, így remélem, hogy a második teszt csak hamis negatívat mutatott.
2019. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. reménykedem én is hogy az első tesz a pozitív a valós.
2019. jan. 9. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
És minek írtad ki ezt meg egyszer fél háromkor is?
2019. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
szia nekem is novemberben volt meg utoljára :) tegnap reggel és ma reggel teszteltem + at én a gabriel nevezetű tesztet vettem 2dbosat.
2019. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Soron kívül fogadott doki de Sajnos fals pozitív volt, a doki is értetlenül állt előtte mert megmutattam neki a teszteket. Uh semmit nem látott adott egy gyógyszert amitől majd megjön. Életemben nem láttam fals pozitív tesztről 🙁🙁🙁🙁🙁
2019. jan. 10. 05:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2019. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 spontán vetélés után már nem lepődtem meg rajta.
2019. jan. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!