Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktust követően mikor érdemes...

Aktust követően mikor érdemes leghamarabb terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A kimaradt menstruáció után néhány nappal, reggeli első vizeletből. Akkor nincs tévedés és nem kell ide felrakni a képet, hogy pozitív-e vagy sem.
2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A következő menzesz első napján,ha nem jön meg. Előtte felesleges.
2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz elmaradasanak napjan lehet, altalaban elso vizeletbol de nekem aznap mar kimutatta este is a teszt es erosen, teszttol is fugg. Ha negativ a nem vart napjan akkor ismetelj nehany nap mulva ha addig nem jon meg.
2019. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En aznap, amikorra vartam a mensit (de nem jott meg) teszteltem delutan/este es mar egyertelmuen pozitiv volt. Ez altalaban 14 nappal van a peteeres utan.

Szoval ha biztosra akarsz menni, akkor a ket hetet vard meg.

2019. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Az aktus ideje nem teljesen mérvadó, a spermiumok élettartama miatt 3-4 nap is eltelhet a szex és a megtermékenyítés között. Ezért érdemes megvárni a vérzés idejét.
2019. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!