Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az imént hirtelen szúró...

Az imént hirtelen szúró fájdalom nyilalt az alhadamba miközben felálltam?

Figyelt kérdés
Hamar elmúlt de kicsit megijesztett. Lehet baj? 5 hetes vagyok.
2019. jan. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem valoszinu hogy baj lenne. En 21 hetes vahyok es a mai napig beleszur es belenyilal, nekem azt mondta a dokim hogy tagul a meh es huzodnak a szalagok amikor ezt erezzuk. Ha viszont folyamatos es eros a fajdalom es mondjuk nem akar mulni akkor menj dokihoz, addig normalis
2019. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,ezért lassan állok fel az ágyról..Nem tudom mitől van.
2019. jan. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis nekem is vannak ilyenek az elejetol kezdve. 14hkm
2019. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó lenne, ha egy alap anatómiai áttekintő járna az első orvosi vizsgálaton adott hullafelesleges szórólapok ezrei helyett, akkor a kismamák nem pánikolnának be egy természetes dologtól... Női anatómia, méhszalagok elhelyezkedése. Ha valakit érdekel, majd rákeres. A méh nő, súlyosabb lesz, térfogata is nagyobb. A méhet helyben rögzítő szalagok nem mindig tartják a növekedésoli ütemet, ezért hirtelen mozdulatkor (felállás, megfordulás, nyújtózkodás) meghúzódhatnak, ez pedig belenyilall. Utána napokig még érzékenyebb is lehet az a terület. Komolyan, a temérdek hülyeség helyett amit lenyomnak a torkunkon, egyetlen ilyen tájékoztató elég lenne...
2019. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van. Vagy mondjuk biológiai órán is elmondhatnák. Vagy valami. Így minden kis apróságtól bepánikol az ember. Főleg ebben a 12 hétben.
2019. jan. 10. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is pánikolós vagyok úgyhogy megértelek, ilyenkor az ember a legapróbb nüansznyi dologra is rástresszel. Nem veled van a baj nyilván, ezt senkinek nem tanítják, nem mondják el, nincs semmiféle tájékoztatás. Én is azért tudom mert ezt tanulom. Még mellesleg kismama vagyok, úgyhogy még érint is a dolog :)
2019. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig már azt hittem hogy én vagyok ilyen para mami :) De most megnyugtattál. Köszönöm a válaszod és persze a többiekét is. Boldog babavárást.
2019. jan. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!