Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a genetikai vizsgálaton a...

Ha a genetikai vizsgálaton a háttérkockázat,21-es triszómia eredménye (Down-szindróma) 1:386, és azt írták alacsony kockázat. Szerintetek is alacsony kockázatú az eredményem?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek 1:599 nél már közepes kockázatú volt és elküldték kombi tesztre
2019. jan. 10. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

1:500 alatt, magas kockázat

1:500 és 1:1000 között közepes

1:1000 felett magas kockázattól beszélünk


Konzultalj genetikussal

2019. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az én papíromon az van, hogy 1:1000 fölött alacsony, 1:250 és 1:1000 között közepes, 1:250 alatt magas kockázat van. Mi magánban csináltattuk a Czeizel intézetben. De lehet, hogy ahol te csináltad, mások a határértékek, bár szerintem ennek egységesnek kellene, hogy legyen. Más talán többet tud.
2019. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rozsakert Medicalba csináltattam. Csak aggódok, hogy benéztek valamit.
2019. jan. 10. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A korodhoz kepest nem valami fenyes az eredmeny, valoszinuleg valamelyik verteszt huzta le, ha a tarkoredo jo lett. Kerdes, hogy melyik.

Ezert erdemes elmenni genetikai tanacsadasra, mert ott megnezik, hogy miert lett ennyi es megmondjak, hogy javasolnak-e tovabbi vizsgalatot, vagy sem.

Nem rossz eredmeny egyebkent, csak jobb kideruteni, hogy miert ennyi.

2019. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Nem neked akartam irni, hanem a masik hasonlo kerdeshez, nem tudom, hogy kerult ide a valasz. Ne haragudj.

Te nem is irtad a korodat, ott 24 eves a kerdezo.

2019. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!