Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti végig szedtetek terhes...

Ti végig szedtetek terhes vitaminokat? Van aki a Trimesztert szedte végig?

Figyelt kérdés
Hétfőn lépek a 12.hétbe,eddig a terhesség előtt és most is a timeszter1-et szedtem. A következő 2 trimeszterben is szeretném ezt szedni,de kiváncsi vagyok ti hogyan szedtétek a 2-3at. Az előírt napi 2db vagy innen csak 1 db-ot szedtetek?

2019. jan. 10. 17:12
1 2
 1/12 Böbe1990 ***** válasza:
Szia.Én a Gravidát szedtem és szedem most is napi 1-et.
2019. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első terhessegemnel a szoptatás végéig szedtem a Czeizel vitamint, a másodiknál is Czeizel vitaminnal kezdtem, de rosszul voltam tőle, váltottam elevutre
2019. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Más márkát, de a szoptatás végéig mindegyikkel. 😊
2019. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem szedtem egyáltalán vitamint, de nagyon odafigyeltem mit eszek.
2019. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én se szedek vitamint, mert mindet kihányom sajnos. Étkezéssel kompenzálok, mint a régi szép időkben.
2019. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Miért pontoztátok le azt,aki nem szed vitamint???

Én sem szedek,helyette sok gyümölcsöt,zöldséget eszem,magnéziumot és vasat kell csak külön szednem.

És lám,a babám egészséges,mint a makk!!

2019. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Asszem fél időig szedtem terhesvitamint. Az orvos mondta h már nem kell. Vasat végig kellett. Egészséges kisfiam van .😊
2019. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A terhesvitamint nem a baba, hanem magad miatt szeded. Nem hiszem el , hogy ennyire buta ember van , 21. század internet világa.
2019. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Terhesvitamin = magzatvédő vitamin

Mielőtt okoskodsz,járj te is utána.Nem hiába kell sok nőnek szinte kötelezően szednie,vagy feltúrbózni az egészséges kaja készletét.Mert a terhesség alatt,a magzat a te szervezetedből táplálkozik.Ha vitaminhiányos vagy,pótolni kell,mert ha neked nincs,neki sincs.

2019. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vált be. Femibiont szedtem, de vas és b vitamin hiányos lett, ezért váltottam a Doctor's Best fully active b komplex és folát vitamint, mert ez nem szintetikus és Neo ferro folgammát szedek amit a dokim írt fel.
2019. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!