Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki fogok készülni 3...

Nagyon ki fogok készülni 3 kisbabától? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban szültem 2 szépséges kislányt. A menzeszem nem akart helyreállni, de mondta a doki, hogy semmi baj, ez ilyenkor természetes. Megnyugodtam, hogy akkor nincsen semmi baj, éltem a kis életem. Viszont még most sem állt helyre, így bementem újra a dokihoz. Kiderült, hogy megint várandós vagyok. Nagyon kiborultam, hogy mit fogunk kezdeni még egy babával a kettő mellett...

Az meg a pláne az egészben, hogy sajnos császároztak, és a doki azt javasolta, hogy ne tartsam meg a babát, mivel nagy az esélye a hasfal repedésének.

Bevallom, hogy nem szeretném elvetetni egyáltalán, de nagyon félek. Volt már valaki esetleg hasonló cipőben?


2019. jan. 10. 21:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Talán védekezni kellett volna , most már nem tudsz mit csinálni egyébként meg mások is kibírták 3 kicsivel.
2019. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért nem lehetett védekezni így mégis kire haragszol?

Nem magatokra kéne?

2019. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Óvszer+pharmatex. Egyéb? Kib..szottul segítetek.
2019. jan. 10. 21:38
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
De most mit vársz a válaszolóktól, mit segítsenek?? Igen, nehéz lesz 3 babával és a terhesség sem lesz épp veszélytelen az előzmények miatt. Neked kell eldönteni hogy megtartod-e vagy sem, ha igen akkor pedig viselni a rád váró megpróbáltatásokat.
2019. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
46%

A dokit váltsd le, ha ilyen barom tanácsokkal szolgál. A hasfaladdal, méheddel semmi baj nem lesz, sőt, akár természetes úton is szülhetsz. A babákkal simán bírni fogod, hiszen a nagyok már egy évesek lesznek, mire a pici megszületik. 😊


Nálunk 14 hónap a korkülönbség, első sürg. császár, második vbac baba. És ha nem is volt könnyű a legeleje, nagyon hamar összenőttek a lányok.

2019. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj de a pharmatex sz@rt sem er es az ovszert sem hasznaltatok helyesen vagy sehogy sem ezek szerint!


Masnak is van 3 neaggodj, ismerek olyat aki harmas ikreket szult az meg nehezebb mert egyszerre jon a harom. Es van ismerosom aki egyedul nevel harom kissebb gyermeket ha ok kibirjak raadasul egy fizetesbol es egy szuli erejevel akkor te is kifogod es a parod is ott van azert az apja hogy segitsen, neki is ugyanugy felelossege nem csak neked raadasul o is tehet rola nagyban.

Valoban kirepedhet a hasfalad de addigra gyogyulnia kellene annyit sot 9 honap alatt mar teljesen beforr annyira hogy nem kellene szetrepednie bar az esely meg van ra.

2019. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
Ja es keress masik dokit.
2019. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha az ikreket bírod akkor neked meg sem fog kottyanni még egy baba.Én mindig tiszteltem aki bírja a 2-3 -as ikrekkel,nekem az 1 gyerek mellett is sokszor ,,csúszik a szíj".

Azért az orvossal megbeszélném a helyedbe ,hogy mennyire komoly az a hasfalrepedés veszély,mert van két gyerkőcöd akik számítanak rád és kellesz nekik.


Minden rosszindulat nélkül,ha óvszert és pharmatexet is használtatok egy időben minden alkalommal akkor nem lennél terhes.Nincs olyan, hogy mind a kettő egyszerre mond csődöt.

2019. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Benne vagy facebookon az Ikres anyukák, vagy az Ikres kismamák és anyukák, valamint adok-veszek csoportokban? Nagy létszámú, aktív csoportok, biztos volt valaki hasonló helyzetben, érdemes lenne ott kérdezni - akár anonim módon az adminon keresztül.


A hegről kérd ki több orvos véleményét! Én 14 hónappal az első császár után lettem terhes az ikrekkel, de a dokim a császár után 6 hónappal már "engedélyezi" az újabb terhességet. Hány hetes vagy?

2019. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért ez a nagy kiosztás. De szerintetek biztos jobb lett volna, ha szedek tablettát, utána a gyerekeimet megszoptatom. Vagy ne éljek szexuális életet, mert egy anyukának nem illik?! Kicsit vicces...

Egyébként, megjegyzem, hogy nem használtuk rosszul az óvszert. Az már hamarabb előfordulhat, hogy volt rajta egy kis lyuk, amit nem láttunk. De nem sajnáltatni akartam magam, csak annyit akartam, hogy akik hasonló cipőben jártak, azok nyugtassanak meg egy picit...

Nem csalódtam a magyarokban.

Neked pedig, kedves válaszoló, köszönöm! Ebbe így bele se gondoltam, hogy már egy évesek lesznek, mire jön az új baba :)

2019. jan. 10. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!