Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyásom van 7 hetes...

Barnás folyásom van 7 hetes vagyok. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Barnás folyásom van, és 7 hetes terhes vagyok. De ne gondoljatok arra hogy a sok van. Nagyon kevés van és ezt is úgy lehet látni ha feldugom az ujjamat mert nem folyik ki belőlem . Nem értem. Lehet azért mert voltam vizsgálaton a héten? 3 napja folyamatosan ilyen a hüvelyem.

2019. jan. 12. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy progeszteron hianyod van . :) nekem is volt :) az orvos ír majd fel progi pótlást,ne aggódj. És gratulálok!
2019. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne nagyon fürdősé már fel az ujjad mert abszolút nem csinálsz jot vele...
2019. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dugdosd *
2019. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen bármilyen vérzés,esetén menj orvoshoz. Ez vetélés kezdete is lehet!

Majd a doki megnézi mi a gond. Lehetséges h csak prog pótló kúpot kell "szedned"

De fő az óvatosság! Menyj dokihoz

2019. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyakori a barnás folyás,de nem mindig jelent bajt.Én azért elmennék dokihoz.
2019. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz vagy a surgossegire, hogy azonal vizsgaljanak meg es ne vizsgalgasd magad. Ez nem jatek! Mindegy minek nevezed, de a barnas folyas az verzes, el dontheted mi a fontosabb. Harom napja van barnas folyasod es otthon ulsz a fenekeden, ez nem tul feleloseg tudatos viselkedes. Tudataban vagy azzal hogy el is vetelhetsz? Vagy ha ez a cel akkor ulj otthon tovabbra is es varj hogy mi lesz az egesz vege.

Lehet lepontozni, de szamomra felhaborito, hogy ennyire felelotlen vagy.

2019. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért ülsz otthon 3 napja barnás folyással. Viszont azt sem értem minek dugdosod föl az ujjad. Ebből kiindulva simán lehet, hogy te magad sérted fel a hüvely falát és onnan származik az alvadtabb, barnás váladék.
2019. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!