Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok....

9 hetes kismama vagyok. Aggodok. Lehet ebből baj? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mások számára lehet nevetséges, de én most teljesen beparáztam. Szóval a kisfiamnak van egy alvó nyuszija, amit tegnap leejtett a kocsiba, nem vettük észre es a nagyfiam jó sáros vizes cipővel össze taposta. Behoztam, hogy kimosom. De a gyerek megtalálta es egész délután azzal játszott, nekem fel se tűnt, el is felejtettem hogy járt a nyuszi. Még aludni is hozta, köztünk alszik. Ki is vágtam, amikor leesett, hogy a retkes nyuszival alszunk. Viszont egész este sír, nyűglodik. Bár vacsira sült kolbászt es fánkot is evett. 2 éves. Nem tudom hogy esetleg fertőzést kapott vagy szimplán nehéz volt a vacsi. Rám nézve is aggodok, toxoplazmat vagy valamit össze lehet igy szedni? Van kutyánk macskánk, szóval a nagyfiam ki tudja mit hordott a talpán a cipőnek. Köszönöm aki segít.
2019. jan. 13. 01:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint a nyulat vágtam ki az ágyból. A kutya és macska szigorúan kinti állat. Házba nem járnak be, allergiás vagyok az állatszorre. Ráadásul most viszket is az orrom mint mikor allathoz nyúlok. De lehet már csak bebeszelem?
2019. jan. 13. 01:07
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Higgadj le!
2019. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A túl nagy higénia sem jó.Szerintem semmi nem lesz.
2019. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz senkinek semmi baja, ne izgulj! 😊 Mosd ki a nyulat és kész.
2019. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

2 éves gyereked van, meg ha jól értem van egy nagyobb is! Ne mondd már nekem, hogy itt tartasz agyilag. Én kb. akkor voltam ilyen, amikor 2 hónapos volt a lányom, mert féléves korától elkezdett mindent felnyalni a padlóról, majd a játszótérről, nyilván semmi baja nem lett, minden gyerek ilyen. Toxoplazma, na persze :)

Ami viszont ártalmas, hogy fánkot és sült kolbászt eszik vacsira egy 2 éves, kicsit egészségesebben is etethetnéd.

2019. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Én a fánk és a sült kolbász miatt jobban aggódnék mint a retkes nyuszi miatt.

Kicsit hipohonder vagy.

2019. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös. Majd ha végig mész azon az első terhesség alatt, hogy 2 hétig abba a tudatba vagy, hogy a 8.heten esel át a toxoplazman akkor te is aggódnal, es itt tartanal agyilag. 10 hetesen derült ki, hogy mégis negatív. Mai napig nem estem át. Es 5-6 os... Egészségesen élünk, sajnos tej allergiam van, így még szigorúbban eszik mindenki. Ez egyedi eset volt, hogy ezt eszi. Édesség nincs, csak ritkán, általában zöldség gyümölcs. Anyum itthon volt hosszú idő óta es ő főzött. Nem irtam részleteket, ami igazából nem is fontos, de hogy valakik ekkora taplok legyenek. Köszi
2019. jan. 13. 12:13
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem senki nem bántott csak leírta a tanácsát. Nem értem mire föl ez a stílus és sértegetés. Tapló? Te meg idióta...
2019. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az itt tartasz agyilagnak szólt a tapló. De az idiótanak is mehet. Nem értem miért nem lehetett normális választ adni.
2019. jan. 13. 14:26
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert hülyeséget kérdezel, hisztis vagy, mindez 2 gyerek anyjaként, ráadásul jön a harmadik is, ne mondd már nekem, hogy eddig egyszer se esett le a rongyijuk, ami meg a nagy drámádat illeti a toxoplazmozissal kapcsolatban, hát a fél terhességemet kórházban töltöttem, senki nem tudta megmaradok-e, fel sem bírtam kelni az ágyból, egyfolytában azt figyelték mikor kapják ki belőlem a babát, ennek ellenére kihúztuk a 36. hétig, ha ilyen hisztérikus pitsa lennék, mint te, akkor sem végig se tudtam volna csinálni.
2019. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!