Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamàk hogy...

34-35 hetes kismamàk hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a készülődéssel? Jól bírjátok? Egy 34 + 2 napos kismama :)

2019. jan. 13. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz, 37dik hétbeb járok, de jól bírom A derekam kicsit fáj néha, az alvás katasztrófa pár hete, vannak keménykedések de ezeket leszámítva jól vagyunk. Ő még most is elég aktív a pocakba.

Multhéten fejeztem be a baba ruha-vasalást, korhazi csomag elkészítését. A helye is teljesen készen, mostmár tényleg csak őt várjuk.

2019. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó:) akkor könnyű szülést kívánok és jó babázást is 😊
2019. jan. 13. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
2. gyerkőc, holnap lesz 36 hetes. Megvan minden, de még nincs kész a szoba, ki kell festeni, utána tudunk bepakolni. A nagylány már megkapta az új ágyat, szekrényt, tőle mennek át a bútorok a picihez. A csomagom is darabokban megvan, vettem betétet, zsepit, rágcsát, ruha nem kellett új, a héten szeretnék mosni. Fizikailag jól vagyok, lelkileg is, csak már nagyon izgulok, vbac-ra készülök. 😊
2019. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok pontosan. Azt hiszem, hogy ma szereztük be az utolsó dolgokat,amik kellenek majd a kórházban( szoptatós melltartó, szoptatós póló, pelenka a picinek, nedves törlőkendő,bephanten baby krém,betét stb stb.) Nagyon elfáradtam és a bokáim bucira dagadtak. A babaruhák,kimosva kivasalva vannak egyelőre egy tiszta jól zárható műanyagdobozban,mivel éppen festünk parkettázunk és az új bútoraink is ,akkor lesznek készen és felszerelve,ha hazajöttem a kórházból. Szóval hatalmas a káosz. Még nincs csomagom összepakolva sem a babának,sem nekem,de holnap megcsinálom azt is. Nem akarom tovább halogatni,mert már majdnem 1 hete nincs meg a nyákdugóm és minden tünetem arra utal, hogy a kisasszony nem fogja megvárni a 40. hetet,de lehet,hogy a 36.-at sem(nagy baba), szóval amennyire csak lehet igyekszünk mindent elintézni minél hamarabb. Boldog babavárást és kitartást Nektek! :)
2019. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú az nem semmi hát akkor kitartás még Nektek is meg jó készülődést :) azért pihenjetek is :)
2019. jan. 13. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:

A hétvégén raktuk össze a kiságyat, pelenkázót, tegnap vasaltam ki az összes 56-62-es kisruhát, textilpelusokat. Szintén most hétvégén pakoltam be a kórházi cuccot,igaz még 1-2 apróság hiányzik belőle.

Még hiányzik a pelenkázó lap is, fürdető kád+állvány,szombaton megyünk megvenni ezeket. A kórházi táska pakolásakor jutott eszembe,hogy szoptatós melltartóm sincs még, úgyhogy az is kell. :)

Én már nagyon várom a végét, az utóbbi hetekben már nagyon nehéz minden. Éjjelente nem jól alszom, alig birok megfordulni az ágyban, sokszor felkelek a gyomorsavam miatt is. Pár napja egy kis erőltetéstől is bedagadnak a bokáim, fáj a derekam, légszomjam van.

Jó lesz már ha itt lesz a kismanó és elmúlik minden rossz. :) Jövő héten kezdem az nst-t, így már kicsit érzem a végét. :)

34+3

2019. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar már nst? :) Nekem csak 37 . héttől kell majd :) de én is várom már 😊
2019. jan. 14. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

34hetesen mar megvagyunk minden cucc osszepakolasaval (kiveve amiket meg hasznalok). Parszor azt almodtam hogy korabban fog szuletni, ezert is meg inkabb legyen meg minden elobb mint utobb kelljen kapkodni alapon. Uj babaruhak megvannak, a kapott holmik kimosva, kisagy osszerakva, a gyerekszoba epp festes alatt all. Kb 2 het mulva kell menjek nst-re mert mar 3-as a mehlepenyem. En is kuzdok a hatfajassal, az allando pisilesi ingerrel, sok kismamaval ellentetbe nekem nincs szekrekedesem, surubben jarok nagywczni mint eddig, sokszor visszaboffen amit ettem vagy ittam. Neha van mensi szeru fajdalmam ejjel, neha pedig a csontok tagulasanak a fajdalmara kelek fel. Korabbi 2 vetelesem miatt rendszeresen azon aggodok hogy minden rendben van-e ott bent. Amugy nagyon varjuk mar. Elso baba de nincs bennem a szulestol valo felelem.

2019. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj utolsó minden rendben lesz már itt a vége és egy makk egészséges kis babád lesz :) kitartást neked is a maradék időre :)
2019. jan. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!