Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. Hèttől kevesebb gyengèbb...

35. Hèttől kevesebb gyengèbb magzatmozgás normális?

Figyelt kérdés
Aggódok!
2019. jan. 13. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Menj kórházba. Nekem így nem vettük észre, hogy a baba kezére tekeredett a köldökzsinór! Mire mentem késő volt. 36 hetes voltam akkor.
2019. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van szivhanghallgatónk ugyanolyan erősen ver a kicsi szíve. A hèten nèztek flowmetriát minden ok volt. Nstn lehetett hallani hogy mozog de mègsem èreztem, nem èrtem... Mostmár mèg jobban fèlek hogy tènyleg gond van

...

2019. jan. 13. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Attól még rátekeredhetett a köldökzsinór, s attól nem tud mozogni annyit. Én megnézetném uh-on. Nekem is mozgott még délután, este mire beértünk már nem élt. Ha bemegyek előbb megcsászároztak volna...
2019. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj szerintem. Én is 35 hetes terhes vagyok,minden rendben a babámmal a vizsgálatok szerint. Kevesebbet mozog az enyém is. Egyre kisebb neki a hely nem tud úgy mozogni,mint előtte. Nekem azt mondták, hogy ez normális. Ha netán aggódom, akkor eszem pár falatot vagy iszok valami cukrosabbat és figyelem,hogy reagál rá. Az én babám olyankor mindig felébred és erőteljesebben mozog. Biztos, hogy van olyan dolog amivel mozgásra tudod bírni. Persze,ha nagyon aggódsz nézesd meg mindenképpen. Inkább potyára menj, minthogy valami baj legyen.
2019. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig ugyanolyan aktívak a babák, nekem pl ha frontok jönnek, mindig is lustább volt. Persze, ha aggódsz, inkább nézesd meg, én is így tennék a helyedben. Inkább potyára menj be, minthogy baj legyen.


39hkm

2019. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most a jobb oldalamon fekve nyomkodta magát. Uh szerint nagy baba. Dokinak mondtam azt mondta normális. Az első gyerekem sokkal aktivabb volt.
2019. jan. 13. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kevesebbet mozog.

36 hetes vagyok.


Ilyenkor már aktívan alszanak, pihennek.


Elfogy a helye, ekkor már csak erősebb/gyengébb mozgást csinálnak.

Nekem 2-3 hete csak a jobb bordámat feszegeti, illetve balról lent kalimpál néha. :)

Én hetente megyek ctg-re, ott is figyelnek. Ne aggódj szerintem. :)

2019. jan. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma már kètszer csuklott. Meg egy párszor rúgott nagyobbat. Èn is hetente járok sőt vèdőnőhöz is.
2019. jan. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!