Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet belolle ha 1 hettel...

Valaki6778 kérdése:

Baj lehet belolle ha 1 hettel hamarabb megyek vissza a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos csak holnap tudok elmenni mert kovetkezo heten hetfol nincs ki vigyazzonra.

Szerintetek baj lessz belolle?

Volt valaki mar igy?


2019. jan. 13. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs ki vigyazzon a fiamra.
2019. jan. 13. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:

1 héttel hamarabb, mint ....?

Kire nincs ki vigyázzon?

lesz..belőle..és ékezetek.

2019. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 hettel hamarabb es a kerdes alá irtam hogy nincs ki vigyazzon a fiamra kovetkezo utani heten csak holnap

6 het 6 napos leszek holnap.

2019. jan. 13. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Mehetsz szerintem nem lesz gond , szerintem ha szerencséd van már lesz sziv hang is !

Én 6+4 hetesen mentem először már volt sziv hang így már elő terhességet állapított meg a doki !

2019. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A gep minosegetol es a te adottsagaidtol fugg.
2019. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy baj lehet belole? Milyen baj? Nem ertem... baj nyilvan nem lehet belole, az mas kerdes, hogy mit fog latni. Szerintem ha normal idoben volt peteeresed akkor mar szivhang is lesz.
2019. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj csajok remelem lessz szivhang.

Hat remelhetoleg idoben fogant nemvart elott 4 nappal mar pozitiv voltak a tesztek.

Felek nemtudom mit mondjak a dokinak hogy miert mentem 1 hettel elobb vissza. Mert az a baj hogy csak minden hetfon van doki es holnap meg van ki vigyaz a kisfiamra de utana valo hetfon mar nincs.

2019. jan. 13. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
És ha egy héttel később mennél? Az már biztosabb.
2019. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nembirtam volna mert a 17 hos fiamra nemlett volna ki vigyazzon es es masik varosba van ahova kelett volna menni.

De amugy ma voltam es minden rendben van szerencsere.

2019. jan. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!