Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elmúlt a 12. Héten a...

Akinek elmúlt a 12. Héten a hányinger az napra pontosan történt? Illetve lesz jobban étvágyam és elmúlik az ételundor?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy napra pontosan... van, akinek nincs is, es van, kinek majdhogy a terhesseg vegeig tart. Erre nincs szabaly. Nekem pl nagyon eros etelundorom volt, 13. heten kezdett javulni, es kb a 14.heten tudtam jo izzel enni.. elotte meg a csapviztol is a hanyinger jott ram. Nyugi, elmulik!!
2019. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy napra pontosan.

Nekem 19. heten is nagyba volt hanyingerem es szedules stb. Unokanoverem a terhesseg vegeig igy volt, hanyassal es emelygessel.

Ez kiszamithatatlan es mindenki mas

2019. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. héttől kezdett enyhülni és kb 2 hét alatt múlt el teljesen.
2019. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos egyelőre személyesen nem tudom, de anyukám végig émelygett velem... szóval tényleg nincs egy örök igazság :)
2019. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mamaim azt meseltek, nekik tul tartott a terhesseg felen is, sot, egyiknek csak kicsivel szules elott mult el.
2019. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!