Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben menzi...

Első trimeszterben menzi szerű fàjdalom de fele sem olyan erős, nem görcs, lètezik ilyen? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sokan vagyunk/voltunk így ezzel.:) nem kell megijedni tőle,ha valóban enyhe.Viszont ha már felegyenesedni sem tudsz, orvoshoz kell fordulni,mert bajt jelenthet.
2019. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arról hàla Isten nincs szó, csak eddig ilyen mèg nem volt, inkàbb csak szurkàlás, ez meg ilyen menzi szerű volt de csak pàr percre ès nem erős.
2019. jan. 14. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, sokat segít. Nekem az első időben így is sokat görcsölt a hasam, a védőnőm tanácsára variálom a magnéziumkészítményeket, akár egy nap háromféléből is veszek be (3x kell szednem orvosi utasításra). Így szinte teljesen elmúlnak a görcsök és nyugodt vagyok. Egy bizonyos szintig normális, hiszen nagy változások zajlanak odalent, de jelezhetnek bajt is, ha túl erősek vagy bármilyen szintű vérzéssel társulnak. Ha meg nem erősödnek, nem ciklikusak, nem vérzel akkor nyugi, semmi baj nincs :)
2019. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok köszönöm, most nicsit megnyugodtam.Magnèzium sandoz pezsgőtablettàt adott az orvos, azt mondta az a legjobb..
2019. jan. 14. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a terhesség eleje óta folyamatosan. Vagyis még van néha mindig, pedig már 34 hetes vagyok.

Ennek ellenére a méhszáj teljesen zárt, dokimnak akárhányszor mondom mindig azt mondja hogy normális. Magnosolv granulátum illetve a magnerot vált be.

2019. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ès minden jót neked!màr nincs sok vissza;)
2019. jan. 14. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén egy szavazat a Magnosolvra és Magnerotra! Nekem a pezsgőtabletta semmit nem hatott. Reggel este 2x2 Magnerot, napközben egy tasak Magnosolv, és a világon semmi baj nincs, nagy ritkán érzem egy icipicit. Bezzeg ha elcsúszok vele vagy elfelejtem, azonnal jön a görcs, a keményedés. Egyébként minden rendben van, már 29 hetes vagyok :)
2019. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem allandoan, meg most is, de nem jelent bajt:)

15hkm

2019. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket ès boldog babavàràst nektek!
2019. jan. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!