Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, ha a baba a...

Az normális, ha a baba a hasamban néha erősen lefelé rugdos a hüvely vagy a belek irányába?

Figyelt kérdés

Mat vagyok 20 hetes és minden nappal egyre durvábban érzem a rúgásait,(kb 8 napja érzem,hogy mozog)néha fel is szisszenek,hogy beszúr miatta a hüvelyem vagy a beleim.

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nagyon vékony vagyok..talán ezért érzem ilyen intenzíven??Ez normális??Mi lesz később,ha már ez ilyen?!


2019. jan. 14. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Később még erősebb lesz.
2019. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Én is nagyon intenzíven érzem, én is vékony vagyok, hátul tapad a méhlepény...úgyhogy szerintem simán normális.


Lehet, hogy nem a hüvelyed rúgja, hanem a méhszájad, nem? Nekem szerintem azt rugdossa előszeretettel, és az fájdalmas...


23. hétbe lépek, és nekem egy hete kezdődött a brutál gyomorégés, fájdalom... főleg amikor érzem, hogy már följebb van, és följebb rugdos... Úgyhogy ha nagyon lenn rugdos azért fáj, ha nagyon fent akkor azért :) De végérvényesen örülök, hogy mozog.

és igen, később tuti még durvább lesz, egyik barátnőm ikreket szült és ő mesélte hogy a vége felé már egy-egy magzatmozgást 100-as fájásnak mutatott a ctg gép neki (az a maximum).

2019. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 23 hetes vagyok, nekem mindig a hugyholyagomat rugdossa es sokszor annyira hogy majdnem bepisilek. Nekem is rug erosebbeket neha faj is, en is mindig azon gondolkodom ha mar most ilyen kis vasgyuro mi lesz ha mar nagyobb lessz es alig fog ferrni biztosan joval intenzivebb lesz. Neaggodj teljesen normalis, biztosan lent rugdos es nehany izom miatt oda is atiranyul a fajdalom
2019. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A baba habitusától is függ. Nekem az első sosem volt kellemetlen sem, max picit feszítette a bőrömet a végefelé. A másodikkal ugyanott a méhlepény, ugyanúgy kislány, én is ugyanolyan vagyok testalkatra, de már a 30. héten volt, hogy fájt. Kíváncsi vagyok a harmadikra, milyen lesz. 😊
2019. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Nekem is hátul tapad a lepény.Ennek akkor ráhatása van ezekre a dolgokra? :O Nem tudom,hogy mit rúg,csak azt érzem,hogy valamit ott a hüvely fele,amitől teljesen beszúr a hasam. Szegény barátnőd,akkor jól megszenvedte,de biztos megérte a dupla boldogság miatt :P


#3 Megnyugodtam,hogy más is majd’ bepisil :))) Régebben azt hittem,csak “kifele” rúgnak a babák.


#4 Biztos,hogy az is közrejátszik:) én akárhányszor láttam ultrahangon,vagy boxolt vagy bugizott.Remélem,nem nyugtalan,csak sajtkukac.


Kőszönöm szépen az eddigi válaszokat!!!

2019. jan. 14. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A méhszalagok nyúlását érzed, nem a rugdosást.
2019. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt is érzem már a terhesség eleje óta,de azért már felismerek egy rúgást is :)
2019. jan. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!