Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek szorongása...

Volt valakinek szorongása terhesség alatt? Sajnos hányás fóbiám is van és félek mikor fogok hányni.

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok még csak émelyegtem de egész nap fekszem nem csinálok semmit annyira félek mikor leszek rosszul.

2019. jan. 14. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emetofóbiás vagyok én is, hála Istennek, egyszer sem hánytam egyik gyerekkel sem. 😊 De nem is él(t)em meg betegségként a várandósságaimat, sőt, imádok/tam pocakkal létezni. Aktivizáld magad kicsit, kezdd el tervezgetni a babaszobát, gondolkozz neveken, süss egy finom sütit a férjednek. És ne izgulj a semmin!
2019. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem féltél sose mi lesz ha hánynod kell majd?
2019. jan. 15. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ájulástól szorongok,emiatt folyamatos ájulásérzésem van,az is faca :(
2019. jan. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a tűktől félek. Elején volt vérzésem így két naponta vérvétel. Ráadásul Leiden mutációm van így 12 héttől minden nap verhigítót kellett szúrni szülés után 4 hétig. Minden nap... Borzasztó volt, férjem adta be kb minden reggel leizzadtam mire beadta.

A szülésnél infúziót kötöttek be attól is ki voltam, a végén meg császár lett. Hiába voltak 2 perces fájásaim már a háti lidocain is kiakasztott az spinálnál ájultam. Szerencsére csak egy pillanatra meg szóltam is hogy álljon ott valaki.

Minden perce megérte de a tesóra gondolni sem bírok most, úgy örülök hogy vége az injekcióknak...

2019. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a masik eset vagyok, en a terhesseg /szules ota tartok a hanyastol /tuktol, mert mimdkettobol boven kijutott nekem.
2019. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!