Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik már túl vannak...

Kismamik, akik már túl vannak a 40. héten, hogy vagytok? 🙂 mennyire bírjátok még?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok el/lefoglalni magatokat, amennyire lehet nyugodt maradni? 😅🙂

Kislány vagy kisfiatok lesz? 😊



2019. jan. 15. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Péntekre vagyok kiírva. Már nagyon türelmetlen vagyok, de elfogott egy bizonyos nyugalom,hogy már nincs sok hátra.

Én a nap túlnyomó részében pihenek. Már nem is tudnék csinálni semmit. Kislányom lesz egész nap kirúgja az oldalam. Sok panaszom nincs és hál' istennek nem is hiztam sokat, így mozogni még tudok. De már nagyon várom! A szülésre is igyekszem felkészíteni magam. Minden fájdalmára a gyógyulásra az első hat hétre. Én tervezgetek. Ezzel foglalom el magam. Sok boldogságot néktek!

2019. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár én jövő szerdára vagyok kiírav, azért irok.

Többnyire pihenek, filmezek, olvasgatok. A nagyfiamat mama hozza haza, délután játszunk, mesézünk. Már fáj kindenem, nincs sok hátra, szerintem hamarosan kibújik a kisfickó 😊😊😊

2019. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok😊 Hát igen már csak a pihenés és az édes várakozás van! Én már 40+3 hetes vagyok. Már nagyon szeretnénk, ha kibújna magától, nagyon várjuk már! Eddig is nagyon, de most meg, hogy túl vagyunk a kiírt dátumon is, így még idegőrlőbb😩😅 éjjel-nappal ezen jár a fejem. Alvás sem megy könnyen, pocakom óriási, nehezen mozgok nagyon. De hát, a mi kicsi lányunk jól érzi bent magát, és hála Istennek minden rendben van vele, addigis bízzuk a természetre, hátha megindul magától🙏🏻


Könnyű és gyors szülést kívánok Nektek!😍😊

2019. jan. 15. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a várakozás. Szeretnék már hétvégére megszülni, de legkésőbb 30-án kilakoltatják, nálunk 1 hetet várnak csak a kórházban.

Kicsit mondjuk félek a fájástól, meg attól, hogy nem érünk be időben, mert nekem kell antibiot kapnom szüléskor 4 óránként, de beszélgwtek a kis cukival, hogy ne rohanjon, mindkettőnknek jobb ugy.

2019. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért kell antibiotikumot kapnod? Én is nagyon szerettem volna, ha már hétvégén a karomban tarhatom Őt😊 de nem én döntök😀 pedig mindennap elmondom neki, mennyire várjuk, milyen csodás lesz itt kint stb.. de hát nem hatásos. 🤷🏼‍♀️ Max jövő héten beindítják nálunk, bár én attól tartok. Azt szeretném, ha önmagától bújna elő 😊 Sok sikert kívánok Nektek!
2019. jan. 15. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos pozi lett a strepto b kenetvételem, es ezért. A nagynál is kellett kapnom...


Hogy vagytok azota? 😊😊😊

Nekem volt pár fájásom éjjel, de elmúlt mind, a fiam is jött, puszilgatott, meg simizett, beszélt a kistesóval, hogy most már kibujhatna 😊 Nagyon várja már.

2019. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!