Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok menstruáció szerint...

Ma vagyok menstruáció szerint 7 hetes terhes. Ma voltam ultrahangon, de azt mondta a doki 9 nappal kisebb. Van szívhang is. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
1 hét mulva kell vissza mennem,ha nő 4-5mm az jo.De addig izgulok.Remélem fog nőni.
2019. jan. 15. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En voltam. 😃 Hosszabbak a ciklusaim, kesobb volt peteeres. Amiatt volt.

Neked milyenek a ciklusaid? Tudod, mikor volt pé vagy mikor fogant? Onnan jo a Kora?

2019. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is kb ennyivel látták fiatalabbnak az első trimeszterben,későbbi pè-re fogták. Most vagyok a 2. Trimeszter közepén,behozta a lemaradást, egészségesnek tűnik,és nem mondják már fiatalabbnak.
2019. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!28-29 naposak a ciklusaim.2 éve várjuk,hogy összejöjjön ez a baba.Volt egy kémiai terhességem 2 hónapja.Ott teljesen feladtam és igazábol.a peteérést sem figyeltem.5+3 voltam mikor 10 nappal ezelőtt még csak üres petezsák volt.Az a doki is azt mondta biztos h.nincs még 5 hetes.Azt mondta ez a doki,hogy ahhoz képest meg jó hogy 10 nappal ezelőtt még csak üres petezsák volt.Csak ugye ahhoz nem tud viszonyítani.Mondta hogy vagy nem fejlődik rendesen vagy később fogant...1 hét mulva kell vissza mennem.
2019. jan. 15. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem,én is nagy reményekkel mentem a dokihoz 6+valahány naposan(biztos voltam benne,mert mindig 28 napos ciklusaim voltak),hogy na már tuti lesz szívhang,erre megállapította, hogy van egy petezsák,és kb 5+4 a terhesség..:D mondandom sem kell,eléggé megijedtem,hogy nem fejlődik,nincs élő embrió stb stb,de minden rendbejött.:)

Baba fejlődött,kövi uh-n szívhang is volt.Ne idegeskedj,próbálj meg csak a szépre gondolni.

2019. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Próbálok,merg az csak rosszabb ha ideges vagyok! :)
2019. jan. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!