Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhből derékba kisugárzó...

Méhből derékba kisugárzó fájdalom 24 hetesen?

Figyelt kérdés
Nektek volt ilyen? Szedek magnéziumot, szerencsére nagyon ritkán görcsölök. Néha viszont jön egy furcsa, kellemetlen érzés, a méhemből indul, kisugárzik a keresztcsontom felelé, utána percekig iszonyatosan fáj a derekam, majd csillapodik és elmúlik. Nem keményedés, nem mensi szerű görcs, egyszerűen nem tudom máshoz hasonlítani. Volt másnak is ilyen? Néha aggódom, nehogy baj legyen belőle, mindig azt hallom, hogy sokaknak derékfájással indult be a szülés... Egyébként önmagában a derekam is nagyon sokat fáj.
2019. jan. 15. 15:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy jó 2-3 hónapja előfordul 3-4 naponta egyszer, szóval nem túl sűrűn szerencsére, mégis aggódok azért.
2019. jan. 15. 15:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek josló fájások
2019. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!