Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem egyezik az utolsó mensitől...

Nem egyezik az utolsó mensitől számított hét a baba méreteivel. Így mikor várható a szülés?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm október 26 ez szerint 11v hkét 4 napos lennék de elejétől kezdve kisebb amit kb folyamatosan tart is. Méretek alapján ma 10 hét 5 napos vagyok. Mikor fogant akkor? Mikor kellene szülnöm?
2019. jan. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kisebb 3-4 nappal. A 12 hetes UH-n mért adatok alapján számolták ki, hogy mikorra várható a baba.

Majd neked is kiszámolják.

2019. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet később fogant kb 1 héttel (pontosan senki se tudja megmondani, nem naprapontosak ezek a mérések se) de pl nekem nem módosították a szülés várható idejét, végig menzesz szerint számoltak. De a kiírt napon előkerültek a leletek és szóba került, hogy fiatalabb a terhesség, gondolom indításnál figyelembe vették volna, de beindult még aznap a szülés magától is. Sokan szülnek 38 hétre is meg sokaknak indítani kell szóval nem pár napon múlik a dolog.


A 12 hetes uh ideje miatt viszont számít.

Nekem 32-35 napos ciklusaim voltak, emiatt volt a majdnem 1 hetes eltérés. Direkt úgy adta a 12 hetesre az időpontot a doki, hogy menzesz szerint voltam 13 hetes is.

2019. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1. trimeszterben hasonloan fejlodnek a babak, a 12. hetig mert adatok kellenenek, hogy mervadoak legyenek. Van, ahol ha kesobb gyorsabban fejlodik, nagyobbnak merik, akkor korrigalnak meg, de az mar nem megbizhato. Az enyem egy hettel kesobb fogant, az elso trimeszterben az osszes uh-n vegig kisebb volt, a 19. hetin mar 2, majd 4 hettel nagyobb, menzesz szerint 40+4, 1. trim. uh szerint 39+5-re szuletett.
2019. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kisebb volt 5 nappal, valójában a 19.napon fogant mert ovu teszteltem, így ez pont passzol, viszont most behozta, így már nagyobb is :)
2019. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!