Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog terhesség...

Normális dolog terhesség alatt? 23hetes vagyok

Figyelt kérdés
Napjában többször kemény lesz a hasam köldök alatt. Van mikor más lesz a hasam kinézete. Ez pár másodpercig tart. Egyből elmúlik miest helyzetet változtatok. Ezzel orvoshoz forduljak vagy ráér a következő terhes gondozáskor mondani a dokinak?
2019. jan. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondhatod a dokinak, de valószínű, hogy jóslózol. Pihenj le, szedj magnéziumot.

Nekem is ilyenkor kezdődött, most 39 hetes vagyok.

2019. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot. Akkor ez természetes? Nem korai? Jó babázást,könnyű szülést.
2019. jan. 16. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy korsi, vagy sem, mert az első terhességemnel 1 db joslóm nem volt, de pihenéssel nekem elmúlt.

Hát nagyon nem akar kibújni, de azert köszi, reméljük így lesz.😊

2019. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják keményedésnek. Magnézium, pihenés segíthet rajta, de normális jelenség.

A fiammal nekem nem volt, a lányommal kb. ilyen idősen kezdődött, most pedig még nincs (22 hetes vagyok).

2019. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.dik hét környékén kezdődött, legtöbbször séta közben(főleg ha siettem) magnéziumot ajánlott rá az orvos és mondta, hogy ne szaladgáljak.Pihenjek le egy nap többször.Szerintem érdemes mondanod az orvosnak, ha nem görcsölsz ,vérzel akkor mikor mész hozzá legközelebb, ha bármelyik van akkor meg hívd fel és kérdezd meg ,hogy ő mit gondol.
2019. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!