Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt aki a terhesség...

Valaki volt aki a terhesség elejétől folyamatosan szédült? Elmulik ez? Én most 16 hetes vagyok, és mindig szedelgek, nem is megyek már egyedül sehova sem.

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, nekem félidőre múlt el, mint akit kettévágtak, egyik nap még volt, pár nap múlva rácsodálkoztam, hogy már nem szédelgek, pedig a vérnyomásom ugyanolyan alacsony azóta is. Kitartást, remélem nálad is elmúlik.:)
2019. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van pedig nemrég teszteltem.Ma a boltban azt hittem összesem,borzasztó rossz,nem tudom mi lesz.Nekem van egy nagy is akit reggel és délután vinnem kell,úgyhogy elég gáz most a helyzet.
2019. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18. hetig iszonyatosan szedultem, most 23 hetes vagyok, mostmár csak néha szedulok meg. Nekem az alacsony vérnyomás es vas hiány miatt van.
2019. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is alacsony a vernyomasom, és szintén vashianyos vagyok, 16 hét, és még mindig nem múlik, mar sehova nem tudok egyedül menni, vezetni sem tudok stb
2019. jan. 17. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szintén voltak ilyen időszakok, de most megfigyeléseim szerint 2-3 hete semmi ilyesmi nem volt. 23 hetes vagyok.
2019. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt. Kesobb elmult, most a 3. trimben ismet sokszor szedelgek, frontok is vannak, vernyomasom is alacsony, vasam is. Pedig szedem a vitamint es a vasat is.
2019. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetes koromig tartott. Borzasztó volt... Utáltam, hogy allandóan szédülök.
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne keseritsetek el :(
2019. jan. 17. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:

16 hetesen még tuti szédültem, de utána elmúlt, talán 17-18 hetes lehettem.

Kitartást!

2019. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a terhességem elejétől a szédülés és a hányás jelen volt kb 3.-4. Hónapig. De extrém durván, volt olyan is hogy bevásárlás közben elsötétült minden és már csak arra eszméltem fel hogy a férjem és a biztonsági őr pátyolgat a folyosón. Sok vizet igyál, az valamicskét segít :)
2019. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!