Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
28 napos a ciklusom, már késik 1 hete, a melleim érzékenyek , egy ideig fájtak is, de a napon amikorra várható volt a menstruációm még negatív lett a teszt. Ma reggel mikor felkeltem pecsételő barna vérzést észleltem először azt hittem meg fog jönni. Csodálkoztam rajta mert általában én rettenetesen görcsölök és az első három napon rettenetesen vérzek viszont most csak gyengén görcsöltem és csak a wc papíron látszódik a halvány barna vérzés. Mit tegyek? Lehetséges hogy terhes vagyok?

2019. jan. 17. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet és a használati utasítás szerint csináld meg így nem kell találgatnunk..1 hét késés esetén ha terhes vagy kimutatja.
2019. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet újra. Ha nega akkor szerintem menj el az orvosodhoz.
2019. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat lehetseges igen. Ha vedekezes nelkul voltatok egyutt akkor igen valoszinu. Tesztelj hatha. Ha negativ menj inkabb orvoshoz
2019. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne még egy tesztet csinálnod (én már tuti csináltam volna), mert akár baba is lehet a dologban ezek alapján.
2019. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.. Teszt.
2019. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi volt és baba volt a dologba.

Ha tul sok a barna azonnal doki mert baj is lehet

2019. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teszteltél?
2019. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megjött a mensim de teljesen maskepp erzem magam. Hanyingerem van teljesen kimerult vagyok , olyan dolgokban elfaradok amik eddig meg sem kottyantak. De ha megjott nem hiszem hogy terhes vagyok.
2019. jan. 19. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!