Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhnyak C2000, lepény fedi a...

Méhnyak C2000, lepény fedi a méhszájat? Ezek rossz értékek?

Figyelt kérdés

Ezek ugye nem túl jó dolgok?Volt már,aki kihúzta így a végéig komplikáció nélkül?Doki nem mondott semmit rá, viszont én megijedtem most,hogy utánaolvastam.Mire figyeljek?

2. Genetikai uh-n történt ez a felismerés,előtte 1 héttel másik doki még nem mondta ezeket.:(


2019. jan. 17. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

A méhszájon fekvő lepény komoly probléma, de azt nem tudom, hogy hányadik héttől számít annak. Egy bizonyos ideig ugyanis, ahogy nő a méh, a méhfalra tapadó méhlepény még eltávolodhat ezzel a növekedéssel együtt a méhszáj közeléből. Ha nagyobb terhességnél még mindig ott van a lepény, az nem jó. A méhnyak megrövidülése nem tudom, hogy gondot jelezhet-e.


Végig nem fogják engedni a terhességet, ebben biztos vagyok. Az durva, hogy a doki nem mondott erre semmit....

2019. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A méhnyak állapota semmit nem jelent, csak hogy pihenni kell. A lepény elhelyezkedése nagyobb baj, de még simán elmozdulhat onnan, nekem az első gyerkőcnél 28 hetesen még rajta volt a méhszájon, 32 hetesen már a közelében sem volt. 😊 Ha ottmarad, akkor mindenképpen császár lesz sajnos.
2019. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!Nagyon örülök,hogy írtatok.

Pihenni fogok, az tuti.:)

Kedves kettes!Nem okozott neked vérzést vagy lepényleválást?

2019. jan. 17. 15:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát azt jó lenne tudni, hogy a második genetikán nézték-e a méhszáj és méhnyak állapotát. Nekem voltak arra utaló jelek, hogy hirtelen rövidült a méhnyak (12. héten C:3000, 18-on már majdnem C:2000, egy leheletnyivel hosszabb volt), nekem fenyegető vetélést írtak a lapra, a doki sok fekvést javasolt, bár ő nagyon alapos hál'istennek.
2019. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jézus😱😱

Ma volt ugye a 20 hetes genetikám, 1 hete a magándokim nem mondta,hogy baj lenne,igaz neki elég gagyi a gépe.

18 hetesen pedig görcsölés miatt nagyon átnéztek az ügyeleten, ott még C3000 volt, rossz helyzetű lepényről pedig szó sem.

2019. jan. 17. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi, 41 hetesen kellett indítani végül. 😊 2. voltam.
2019. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki hogy semmi szex, emelgetés, biciklizés, ha lehet a lehetséges legnagyobb fizikai kímélet, és sok magnézium, mert a keményedés nem tesz jót a méhnyaknak és méhszájnak (napi 3x2 magnerot volt nekem az előírás). Bár szerintem ezek többségét az alacsonyan fekvő lepény miatt is így kell csinálnod. Nálam végül ebből nem lett baj.
2019. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked v nektek valaszolok kezzel mertek a mehnyakat?
2019. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem uh és kézi mérés is volt, mikor ez kiderült, azóta is nézi mindkettővel a doki. Előtte uh-val nézte másik doki. #4-es és #7-es válaszoló vagyok.
2019. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem kézzel nézte meg először,majd ultrahanggal is a baba méretei miatt.Mennyire pontos ez a mérés amúgy?
2019. jan. 17. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!