Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb állami...

Melyik a legjobb állami kórház Bpn? Te melyikben szültel? Meg voltál vele elégedve?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Orvosfüggő inkább. Ha jó a fogadott dokid és magas a rangja akkor mindenhol jól bánnak veled.
2019. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a dokin múlik a dolog. Én a Sote II-n szültem a második babámat, fogadott orvossal, nem volt rossz élményem, mindenki kedves volt. Negatívumként mondjuk meg kell, hogy említsem, hogy csak papíron bababarát a szemlélet, a csecsemősök előszeretettel nyomják a tápszert, ahelyett, hogy a szopiban segítenének, ahogy láttam. Nekem nem volt gond, mert második baba, már tudtam, hogy működnek a dolgok, de elsővel jól elcseszhetik a szoptatást. A dokik viszont nagyon normálisak, és a gyermekágyas nővérek is rendesek voltak.
2019. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ha szülnék, akkor a Margit kórházba mennék vagy esetleg még az uzsokiba.
2019. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő


Sote


Szt Imre


Utóbbiban szültem

Szülnék újra itt

2019. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szent Imrében szültem ügyeletben és minden szuper volt.
2019. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös, de ha nem a Szent Imréhez tartozik, és nincs fogadott dokija, nem szülhet ott.
2019. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, amelyikhez tartozol lakóhelyed szerint. Ha meg van fogadott doki, akkor az ő munkahelye lesz a megfelelő számodra is.
2019. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Szent Istvánban szültem 3 éve, akkor meg pont jó volt, bár már voltak megszorítások a korábbi lazasaghoz képest. Azóta többen, köztük az orvosom is eljött. Osszekaparnam a pénzt egy maganhoz, ha valaha szülnek meg.
2019. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!