Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy 15 hetesen meg...

Normalis, hogy 15 hetesen meg nincs semmi pocakom ikrekkel?

Figyelt kérdés
Ha a hatamon fekszem akkor a kezemmel erzem, hogy kicsit kiall a mehem, de gyakorlatilag semmi nem latszik. Ez normalis? Nem kene mar ikrekkel latszodnia valaminek?
2019. jan. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind annyian mások vagyunk,ha első terhesség ha erős a hasfalad akkor nem.Meg amúgy sem :) mindenki más.El foglalják,és csinálnak maguknak helyet hidd el.Úgyhogy nyugi,élvezd :)
2019. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,és gratulálok :)
2019. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) nekem tobbedik terhességem volt az ikres de 15 hetesen olyan volt a mérete hogy reggel alig látszott, estére ahogy jöttem mentem, sokat dolgoztam, már azért kiállt. Az egyes terhességeimnel is ekkora volt ennyi idősen. Aztán az ikrek úgy 16-17 hétre indultak be nagyon, akkor hirtelen nőtt nagyot a hasam, 20 hetesen meg úgy néztem ki mint az egyes terhesseggel 30,hetesen kb
2019. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ikrekkel volt akkora hasam, mint másnak eggyel, pedig második terhesség volt, kis korkülönbséggel. 15 hetesen még nagyon kicsik, akkor is, ha ketten vannak. Most mindegy, hogy egy, vagy két krumplit eszel meg, nem látszik kívülről, érted... 😁
2019. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom dokinál jártál már,ha mindent rendben talált,akkor ne aggódj,biztos nincs baj a babáiddal!Hamarosan biztos látszik majd a pocak is.Egyébként én is 15 hetes vagyok,igaz nekem csak egy baba lakik odabent,de nekem sem látszik szinte semmi.Annyit észrevettem,hogy pl a magasabb derekú farmer már kényelmetlen,nyomja a hasamat,de ennyi 😊 pedig második terhesség,ami elméletileg hamarabb látszik.
2019. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!