Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen mennyire veszelyes...

4-5 hetesen mennyire veszelyes a tudogyulladas? Karosodhat a baba? Okozhat vetelest?

Figyelt kérdés
Orvossal csak het kozepen tudunk konzultalni

2019. jan. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ügyelet
2019. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menj el, és mondd el, hogy terhes vagy, van olyan antibiotikum, és köptető, ami nem árt a babádnak, az orvos tudni fogja, mit írjon fel. De ha nem mész el, azzal ártasz a legtöbbet magatoknak!
2019. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A hugomrol van szo, o terhes csak kivancsisagbol tettem fel a kerdest. Kapott gyogyszert amit terhesen szedhet, de delben felhivott hogy az interneten olvasta hogy a tudogyulladas vetelest okoz. En semmi hasonlot nem talaltam. A nogyogyasza tudtommal szerdan fogadja.

Azert tettem ki a kerdest hogy hatha van olyan aki volt hasonlo helyzetben az elso trimeszterben.

2019. jan. 20. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad összeolvasgatnia minden hülyeséget a neten, mert csak összezavarja. Hallgasson az orvosra, ő végzett orvosi egyetemet, és nem a cikkírók, meg a GYIK válaszolók :)
2019. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En is mondtam neki, hogy ne keresgeljen a neten, csak mar volt vetelese igy nagyon aggodik.
2019. jan. 21. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kimaradt a menszeszem a tüdőgyulladástól, de majdnem el is patkoltam tőle :D mások meg lábon kihordják, és röhögcsélve dolgoznak vele. Nem vagyunk egyformák. Ha erős a szervezete, semmi gond nem lesz.
2019. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!