Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra kaptam időpontot...

Holnapra kaptam időpontot nőgyógyászhoz! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4napja teszteltem pozitívat! :) 10 napja késik a menzeszem. A rózsaszínes barnás folyás normális? Nem nagy mennyiségben de a menstruáció kimaradása óta mindennap van. És ugye a görcsök is. Fèlek valami baj lehet. Első terhesség ! Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Köszönöm előre is a válaszokat. 26/N.
2019. jan. 21. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy ártalmatlan, de a legtöbb esetben semmi jót nem jelent. Én már rohantam volna az orvoshoz az első cseppnél pozi teszt után.
2019. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg jól tetted, hogy nem rohansz.

A terhesség eljén nagyon enyhe barnázás megengedett. Kérdés, hogy rendes görcsöd van, vagy csak húzodik mindenhol.


Nekem kb a 15 hétig pecsételö vérézesem volt, olyan mint az orrvérzés, a hajszálerek egy pukizától is elpattantak... Idegesítö volt, de nem kell töle félni. Holnap a doki megvizsgál és valószínü semmit nem talál.

2019. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

. Igazából olyan görcseim vannak mintha mindjart megjönne és vannak mikor erősebb görcsök is. Remélem tenyleg nem lesz semmi baj ! Persze az orvos holnap meg mondja. Csak ugye már 10 napja tart ez És annyira ijesztő! :( és olyan sok mindent lehet erről olvasni amivel valószínű csak magamnak ártok vele. Lehet csak feleslegesen idegeskedem. De ahogy az első válaszoló írta jót nem jelent és én nagyon rá pörögtem most erre :(

2019. jan. 21. 11:29
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért bajt is jelenthet. Pl progeszteron hiány.
2019. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, első terhesség, vérzel görcsölsz és nem rohantál orvoshoz? Én amint volt egy csepp azonnal mentem, egyik esetben már késő volt, elvetéltem; második alkalommal kaptam progi pótlót és megmaradt.


Szerintem progeszteron hiány,lehet nem tud jól megtapadni.. erre gyógyszert kapsz, ellenkező esetben vetélhetsz is pont mint én.


Méhen kivüli is lehet


Vagy hematoma


Vagy csak úgy vérezgetsz de nincs semmi baj


Kívánom, az utóbbi legyen de az ritka hogy nincs baj vérzés esetén.

2019. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
En mentem volna az elso nap progi potlasert. En mar veteltem...
2019. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Remélem nem.lesz semmi baj. Nagyon félek most. :(
2019. jan. 21. 12:20
 8/26 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg azonnal cselekednem kelett volna :(
2019. jan. 21. 12:20
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha úgy megijedtél akár most is bemehetsz egy ügyeletre, terhesambulanciára
2019. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
Vegyek ruttascorbint érfal erősítő és c vitamin. Én azt szedek 7hetes terhesség ota. Jelenleg hematoma miatt. De inkább menyj be a sürgősségire. Ott ellátnak ha elmondod, hogy pl 7 hét hetes terhes vagy és barnázol.
2019. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!