Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevallalnatok terhesen egy...

Bevallalnatok terhesen egy nyaralast, utazast?

Figyelt kérdés

Nem olyan nyaralasra gondoltam, hogy egesz nap ulsz a parton es sutteted magad a nappal meg furodozol, hanem mondjuk egy korutazasra, amiben van 1-2 nap strandolas is.

Nagyon jol erzem magam es ugy elmennek valahova egy kicsit kikapcsolodni, kizokkenni a hetkoznapi eletbol, latni.Szeptember kozepere gondoltam, amikor mar nincs olyan nagy meleg, akkorra mar 26-27 hetes leszek.Jo otletenek tartjatok vagy rizikos mar annyi idosen.Egyik pillanatba azt gondolom jo otlet, a masikban meg azt, hogy szoba se johet.

15 hetes km


2010. jún. 30. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél,élvezni fogod!Utána már ugyis egész mások lesznek a kirándulások ha megszületik a pici!Én 5 hetes terhesen elmentem sielni,(nem nagyon sieltem),aztán 16 hetesen 2 hétre angliába,ugy hogy visszafelé autóval jöttünk,aztán 22 hetesen balatonhoz,ja,és mindezt ugy hogy a z egy éves babánkat is vittük.most 27 hetes vagyok,de simán bevállalnék még bármilyen utazást.
2010. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismim, 36 hetesen nagy hassal a Balcsiban fürdött. Mindenki hüledezett, hogy majd ez lesz meg az lesz. Egészséges babát szült. 26-27 hetesen , ha bírod szuflával miért ne mehetnél?
2010. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28-hetesen mentem el a párommal úgymond nászútra Balatonra Horgásztunk megmásztuk a Tűhegyet/vulkáni közet/és horgásztunk szóval tartalmas volt és nagyon megbántam volna ha kihagyom.Jelenleg 34-hetes kismama vok.
2010. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, ne gondolkozz ezen, ne aggódj, hanem menj. Én is menni fogok, igaz 20 hetesen. Már csak azért is, mert hosszú évekig nem tudunk majd napokra kettesben eltűnni apával, és legalább még utoljára élvezhetjük az együttlétet egy hétig.
2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 14 hetesek vagyunk és szeptember 19-én megyünk ( azaz 25-26 hetesen ) 6 napra Sopron, Kőszeg, Fertőd és Ausztria körútra. Igaz még a teherbeesésem előtt foglaltuk az utat, de eszembe se jutott, hogy ne menjek! Sőt, már alig bírom kivárni, hogy végre kizökkenjek a hétköznapi unalomból. A monoton munkából és az otthoni teendőkből.

Menj nyugodtan te is és élvezd, hogy most még "ketten" vagytok a pároddal. Egyébként édesanyám 8 hónapos terhesen ment nászútra annak idején Édesanyámmal, nem történt semmi baj, szeretem nézegetni azokat a képeket, amelyeken "ott vagyok, de mégsem látszom"...

2010. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat, megfogadom a tanacsotokat es el fogunk menni szabadsagra.Most azt probalom eldonteni, hogy hova is menjunk.
2010. júl. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!