Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehszaj nyilasanak jele?

Mehszaj nyilasanak jele?

Figyelt kérdés
Huvely falaba nyilalo erzes lehet a mehszaj nyilasanak jele?

2019. jan. 24. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekem legalábbis bőven nyilalgatott az elsővel, de semmit sem tágultam sajnos.
2019. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Méhnyak elégtelenségem van. Minden terhességemnél már a 20. hét előtt kinyílt a méhszájam. Egyszer sem volt semmi jele.
2019. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem félidőtől kezdett nyilallgatni, de a 36. hétig teljesen zárt voltam, és akkor is csak a külső nyílt egy ujjnyira (az orvosom azt mondta, hogy így rendben van). Szóval nem hiszem, hogy baj lenne, de ha aggódsz, nézess rá az orvosoddal a következő látogatásodkor.
2019. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is érzek nyilalást a hüvelyembe, pont tegnap voltam dokinál és említettem neki, de a méhszáj még teljesen zárt,azt mondta normális ilyenkor már. Mondjuk én 36 hetes vagyok, nem írtad hogy te a hányadik hétben jársz.
2019. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 16.hetes vagyok de kb 1 hete ereztem ezt tobbszor is, illetve az elso trimszterben nehanyszor. En is kerdeztem a dokimat, azt mondta a mehszalagok nyulasa kisugarozhat a huvelyembe, vszeg azt erzem. Uh-n ugy latta a belso mehszajszaj zart, a kulsot nem akartam meg megnezni, azt mondta egy ideig meg nem akar ott nyulkalni. Csak nekem ez nagy felelmem mert ikreket varok, remelem nem lesz baj
2019. jan. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!