Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta tartó fejfájás?

Napok óta tartó fejfájás?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok. Napok óta tartó migrénes, szűnni nem akaró fejfájás gyötör. Fájdalomcsillapítót (Rubophen) hiába veszek be, nem segít, meg nagyon nem is akarok. Eddig a terhességem alatt nem volt ilyen, előtte viszont igen, de akkor ha kipihentem magam és vettem be gyógyszert, elmúlt. Meg Flector port szoktam inni, de azt most nem lehet. Mit tudok tenni, hogy elmúljon a fájdalom? A terhességnek lehet köze hozzá vagy vmi más állhat a háttérben?

2019. jan. 25. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 31 hetes kismama vagyok,de ugyan ez a helyzet nálam is.Hiába veszek be gyógyszert(Panadolt),oda se koppint neki.

Én masszírozgatom a halántékomat(mert nekem ott fáj két oldalt)és vizes borogatást teszek rá.

Jobb sajnos nem jutott eszembe.Betudom ennek a kusza időjárásnak😫

2019. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki a saját orvosában bízik. De az enyém szerint ilyen esetben 1 cataflamot nyugodtan be lehet venni a 20-dik hét után. Az alkalom szerű erősebb gyógyszer még nem okoz károkat. Max a tartós használat.


Nekem is szükségem volt egy szemre terhesen. Nagyon migrénes vagyok. A többit átvészeltem valahogy panadollal meg mentaolajjal. De volt egy alkalom mikor már 20 órája tartott és a vizet is kihánytam. Na akkor jött el a pont, hogy azt éreztem ez többet árt mint egy szem cataflam. És bár egyeztettem az orvosommal mégis lelkiismeret furdalasom volt mikor bevettem. 20 perc múlva kutyabajom nem volt. De többször nem volt rá szükség szerencsére.

2019. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Algopyrint vehetsz be terhesen is.Természetes módszer a borsmentaolaj ,,szagolgatás".Nekem segíteni szokott.
2019. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén 37 hetes kismama vagyok és nálam is napok óta tart ez az állapot. Nagyon migrénes vagyok sajnos. Hányinger és hányás is előfordult. Teljes sötétségben vagyok és csendben, talán így jobb picit. Benuront veszek be néha,de nem igazán használ. Terhességem előtt szintén Flectort használtam es és abból is legalább 3 kellett,de nyilván most nem teszem. Szerintem az időjárás lehet, már több embertől hallottam és nemcsak kismamáktól.
2019. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!