Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok és barnázgatok...

TRXX kérdése:

13hetes vagyok és barnázgatok a progesteront kell szednem de már azt is csak egy héttig szabad van hogy elmúlik sok időre de utána mindig előjön, van valaki aki ugyanebben a cipőben jár?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is ez volt. Nem is tudom mikor volt utoljára vérezgetés, de elég sokáig volt. 16-dik héten még volt azt tudom, akkor még bementem az ügyeletre. Későbbiek során már nem mentem miatta sehova. Úgy voltam vele hogy - már látták számtalanszor nem tudják mitől van - amíg nem erősödik, vagy nem társul hozzá fájdalom én többet nem megyek vele külön ügyeletre. Persze mindig elmondtam a nőgyógyászomnak, hogy épp volt vagy sem a két találkozás között. Most pedig már ott szuszog épp az apja mellkasán.


Nekem volt egy méhszáj polipom, valószínűleg az vérzett néha.

2019. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért csak egy hétig szabad még szedned? Nekem a 16. hétig kellett, a 14. héttől csak csökkentettük az adagot, de nekem a doki azt mondta, a 16. hétre veszi át teljes mértékben a méhlepény a progeszterontermelést, ezért hagyjam abba akkor. Amúgy lehet a méhszájon tapad a méhlepény, vagy részben rálóg, attól is lehet barnázgatás, vérzés.
2019. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem először 13. hétig kellett szednem, majd koraszülés megelőzés céljából 18.héten újra el kellett kezdenem egészen a szülésig. Úgyhogy lehet szedni egész terhesség alatt. De egyáltalán nem biztos, hogy progeszteronhiany miatt vérzel. Tudják a vérzés okát? Mert ha pl rossz helyen tapad a méhlepény, arra hiába szeded a progeszteront.
2019. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!