Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszert szedek (jangee)...

Gyógyszert szedek (jangee) lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már kb 6 éve szedem a jangeet, tapasztaltam már sokmindent, de ezek a tünetek most újak. Elég gyakran szédülök és nagyon furcsa efféle szédülést még soha nem éreztem, meg nem is szoktam szedülni. A szokottnál többet eszek altalaba reggel ami nagyon fura mert reggel nem nagyon szokott jól esni a kaja, a párommal pont együtt voltunk amikor ovulaciom volt, azt hiszem aznap el is felejtettem bevenni a tabit ( Szilveszter éjszaka volt), viszont 2 hét múlva meg is jött, nem sok vérzés volt, de megjött. Ezek a tünetek úgy 1,5 hete kezdődtek. Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2019. jan. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha tesztelnel akk tudnánk...
2019. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha elfelejtetted bevenni a tablettát és nem pótoltad, plusz pont akkor szexeltetek is akkor ne csodálkozz.

én több mint 2 éve szedem ezt a fajtát és semmi problémám nem volt vele.

2019. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ha fogamzásgátlót szedsz, nincs ovulációd. Pont az a lényege, hogy meggátolja a peteérést. Általában akkor van a legnagyobb kockázata a kihagyott szemnek, ha az első vagy az utolsó héten felejted el. Középidőben is okozhat problémát, de sokkal kisebb az esélye. A tájékoztatón nagyon részletesen le van írva, hogy mi a teendő, ha kihagytál egyet. Azt azért illene tudni, hogy tényleg kihagytad, vagy csak azt hiszed, és a leírásnak megfelelően pótolni ha kell.


Ha azóta megjött, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Viszont ezek a tünetek utalhatnak gondra, pl. vitaminhiányra vagy kialakuló cukorbetegségre. Legalább egy laborra menj el.


(Off: 6 éve szedsz egy gyógyszert napi rendszerességgel, de fogalmad sincsen, hogyan működik?! Ezidő alatt nagyjából 24 betegtájékoztatót kaptál. Nem ártana az egyiket elolvasni, csak hogy legközelebb elkerüld az idegeskedést.)

2019. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelni kell,nem kérdezgetni tök feleslegesen.
2019. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jesszus, te milyen ovulációról beszélsz, mikor 6 éve fogamzásgátló tablettát szedsz?! Tipikus buta csaj vagy, aki azt se tudja, mit szed, és hogyan hat, csak kapkodja befelé.
2019. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!