Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi jelezte a szülés közeledtét...

Mi jelezte a szülés közeledtét nektek, és meddig tartott ki?

Figyelt kérdés

6-ára vagyok kiírva.. pár napja egyre jobban fáj a szeméremcsontom, a farcsontom szabályosan kattog,mikor lépkedek.

A közérzetem is egyre befordulósabb,kezd "ellustulni" a testem/lelkem..emellett izzadok,fentvan a hőm, és egyre gyakrabban érzem a méhem munkáját, sokszor befeszül az egész hasam.



2019. jan. 28. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket érzem én is pedig nekem még van vissza 4 hét. Bocsi, mást nem tudok hozzászólni.
2019. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Legalább ketten vagyunk. :)


Mindenki aztmondta az utolsó 4-5 hét lesz a leglassabb, hát nekem ez a leggyorsabb,de kezdek szabályosan félni,mert minden ismeretlen.

2019. jan. 28. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pedig 40+3 vagyok ma...de néhány menszis görcsök kívül kb semmit nem érzek....

2 hete volt egy napom amit kb vegig bőgtem, azt hittem közeledik a nagy nap...de azóta sem semmi....

Könnyű gyors szulest kívánok neked😊

2019. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 hónapja szültem. Pont a 38. héten indult meg a szülés.


Előző éjszaka kezdődött menstruációs fájásokkal, de délelőttre elmúlt úgyhogy nem gondoltam, hogy lesz valami. Aztán este elfolyt a magzatvíz. Még jó, hogy be voltam már pakolva.

2019. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi nem jelezte. 5 órája szivárgott a magzatvíz, amikor azt mondtam, hogy lehet be kellene menni a kórházba, mert lehet szülni fogok, de előtte kicsivel még biztosra vettem, hogy hazaküldenének, pláne, hogy az éjszaka közepe volt...
2019. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, én is egyre sz@rabbul érzem magam. Sehogy se jó, fáj minden, olyan furán érzem magam de nem tudom elmondani mi bánt, vagy mi a baj. A páromat is lehurrogtam ma szerencsétlent, minden ok nélkül hozzávágtam hogy nem ő hízott disznó méretűre, nem ő cipel egy 3 kilós gyereket a hasában, nem neki fáj minden mozdulat már. Nagyon remélem hogy nem marad bent a kiírt időpontig.

Az első szülésemnél semmi jel nem volt,egyik pillanatról a másikra jöttek a fájások.

2019. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a szülés dolog.

Rettegek attól,hogy éjszaka jön ránk a fájás, vagy a magzatvízfolyás. Bár inkább az legyen, mert akkor biztos tudom,hogy menni kell.

Azthittem legalább lesznek "előjelek",vagy megérzi az ember ha közeledik az idő :)

2019. jan. 29. 06:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért rettegsz az éjszakától? Akkor is lesz elég időd bemenni? Mi még felváltva le is zuhanyoztunk a férjemmel, én még hajat is szárítottam. 40 km-re volt a kórház.


Ne izgulj, ha elkezdődik, akkor megy minden úgy ahogy kell. Nem lesz időd sokat agyalni.

2019. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettö èjszaka született, szerintem jobb is, mint nappal. Nincs nagy sürgès-forgàs körülötted, nem jönnek-mennek a folyosón, nyugiban tudsz lenni.

Az elsönèl jöttek a fàjàsok egyre gyakrabban, 10 perceseknèl bementünk és 3 óra mùlva meglett a baba. Màsodiknàl elfolyt valamennyi víz, de nem indult be, így vàrtunk a fàjàsokra. Jöttek is, és felgyorsultak az esemènyek, szintèn pàr óra és meglett a baba.

2019. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Számomra is minden ismeretlen, de szerintem mindenki, aki az első babáját várja így van vele. 😊 Én is tartok attól hogy éjszaka jön rám a szülés főleg, hogy hétköznap nincs itthon (M.o.n) a párom és nem biztos hogy odaérne a szülésre. ☹️Ezért érdekeltek engem is a szülés előtti előjelek, hogy tudjak neki időben szólni, mert neki kell pár óra mire hazautazik. Tettem is fel nem sokkal korábban ezzel kapcsolatban kérdést. A válaszok alapján volt akinek nem volt semmi előjel, volt akinek hasmenése volt, volt aki azt tudta be jelnek hogy energikusabb lett és volt akire rájött a fészekrakó ösztön.

2019. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!