Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ha egy petezsák...

Mit jelent ha egy petezsák van és két szikhólyag?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Talán tudtok nekem is segíteni. Tegnap voltam orvvosnál 6 hetes terhes vagyok volt már szívhang is csak sajnos a szigholyagom 6,7 mm. Ké hét múlva kell újra mennem, mert azt mondta a doki, hogy ez nem túl jót jelent..:( viszont azt is mondta hogy van egy másik szikhólyad ami pici? Erről nem is beszéltünk, hogy akkor ez most mit jelent.Egy petezsák két szikhólyag??

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. jan. 29. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy petezsak ket szikholyaggal az egypeteju ikreket jelent. Nalam is ez a helyzet, mar 16 hetesek vagyunk:) A merettel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, nem emlekszem ennyi idosen mik voltak nalunk a meretek
2019. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így indult, aztán a két szikhólyagból egy maradt. A lányom ikres terhességnek indult, de a másik felszívódott, 12. hétre már egyedül volt a baba.
2019. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nagy szikhólyag sajna valamilyen rendellenességre utal azt mondta az orvos de csak két hét múlva tud többet mondani. Addig reméli visszahúzódik a mérete a szikhólyagnak.Bár nem tudom, hogy ha visszahúzódik attól még szerintem a rendellenesség ott marad..Bár nem vagyok orvos és csak reménykedni tudok hogy minden oksi lesz..
2019. jan. 29. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ilyen meretkulonbseg van a ket kicsi kozott akkor valoszinu, hogy nem marad meg mindketto. Gyakran felszivodik az egyik embrio ikerterhessegnel de a masiknak semmi baja. Majd ird meg mi lesz a kovi uh-n, kivancsi vagyok:)
2019. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ikerterhességnél hogy van, de visszanéztem neked, hogy nekem mekkora szikhólyag méreteket írtak, elég sűrűn voltam az elején. 5+2-nél (már volt szívhang, ha ez számít valamit) 3 mm, 6+4-nél 4,6 mm és nekem utána már nem mérték. Nem tudom sajna, hogy meddig számít úgymond normálisnak, nekem a doki ezekre a méretekre sosem mondott semmit. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!
2019. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megnézted nekem. Mindenképp jelzek ha voltunk. Bizom benne, hogy minden oksi lesz!! Addig is vigyazzatok magatokra nagyon!☺️
2019. jan. 29. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora volt a szikhólyag, 6+3 hetesen. Szivhang, embrió nem volt. A doki nem nagyon biztatott, mert ilyenkor már lenni kéne embriónak is azt mondta. Pont félidőben fogant, ovu tesztet használtam. 7 hetesen visszamentem, addigra 8 mm volt a kisfiam. Behozta a lemaradását. Szurkolok neked, mégha mind 2 baba nem is marad meg, de a nagyobb szikhólyagból bármi lehet .:)
2019. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked arra nem mondtak, hogy baj ha ilyen nagy a szikholyag? Nekem azt mondta a doki, hogy nem jelent tul jot de majd ket het mulva tobbet tud mondani.
2019. jan. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!