Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt kismamàk terminustù...

Vannak itt kismamàk terminustùlèpèssel?

Figyelt kérdés

Mikorra voltatok kiírva?

Én ma vagyok 40+5 második babával és hát őszintén megmondom nem gondoltam volna h ennyit kell rá várni 😊 volt egy érzésem h korábban jön...de nem igy lett.

Úgy érzem soha nem szülök meg...néhány menszis görcsök kívül semmi jele a szülésnek.

Ti hogy vagytok?


2019. jan. 30. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, mert én csak 39+4 hetes vagyok, bár jele sincs egyenlőre hogy jönji szeretne de van még ugye 3 nap a kiírtig.


Mikor indítanak ha esetleg nem indul?


Mert nekem már jövőhét közepén indítana a doki ha addig nem jönne magától.

2019. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én annak idején első babával 41 hét plusz 4 nappal szültem (elszámoltak). 1 hete már bent voltam a kórházba mert mindennapra volt valami vizsgálat és nem lehetett egy napra tenni, nekem meg 2 busszal a kórházba 2 busszal haza kellett járnom, nem bírtam akkora pocakkal, meg nem örültem volna ha út közben indul be a dolog. Vezetni már nem mertem, így befeküdtem, pedig semmi gond nem volt.

Kitartás és könnyű szülést!:)

2019. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már túl vagyok rajta



Végig azt gondoltam, hogy hanarabb fog jönni


Hamarabb fogant.. A 12. Heti UH is azt igazolta.


41+1 született spontán a lányom


Nagyon átérzem

A vége már nagyon kínlódód türelmetlen...


Kitartás!

2019. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is már túl vagyok rajta, én borzasztóan élveztem a végét is. Mindennap CTG, vagy Apukám vagy az Uram vitt, mert vezetni nem tudtam, nem fért már be a pocakom és nem akarták, hogy egyedül metrózzak és buszozzak. 40+5-nél este 7-kor voltam a dokinál, aki azt mondta, hogy 2 nap múlva befektet és csak akkor indítja be, ha valamelyikünkkel van valami gond, amúgy nem piszkál bele a természet rendjébe (SOTE 1-en). Se híre se hamva nem volt akkor a szülésnek, totál zárva voltam. 1 óra múlva, azaz este 8-kor elindultak a fájások és hajnali 4-re meg is született a kislányunk🥰. Bármelyik pillanatban beindulhat, kitartás, ha már várod a végét!
2019. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oooo jó olvasni ezeket a sztorikat 😁😁😁

Tényleg nem látom a véget....egy örökkévalóság.

Mi svédországban lakunk...itt nincs naponta ctg...sőt soha...csak ha vmi gond van akkor rakják fel a tappancsokat.

41+0 csinálnák egy alapos uh-t,ha okés akkor kivárják a 42+0-at az indítással. 41+0nal ha kéred megcsinálják a buroklevalasztast,megpiszkaljak...tuti kérem hátha beindul...

2019. jan. 30. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
41+5nel lett császár mert harantba fordult valahogy..nem is vajudtam.
2019. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

41+2re szuletett a lanyom tavaly szeptemberben. Vegig azt hittuk, elobb jon, mint a kiirt datum, mert josloztam, meg minden, de aztan vegul inditas lett 41+1 reggel , es csaszar 41+2 keso este.

A betoltott 40. utan kb minden hazi praktikat probaltam a sok szextol a lepcsozesig.(4 emeletesben lakunk, pincetol padlasig megmasztam napi tobbszor), ittam tea kevereket ( yogi tee, dmben lehet kapni), masszazs olaj a hasamra, minden, de nem hatott semmi es az utolso napok lassabban teltek mint az azt megelozo 25 evem :D

2019. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne piszkàltasd ha nincs baj


Kérd hogy ctg-vel nézzzenek rá



Itt mondenki összetenné a 2 kezét ha kivárnák a 42 hetet.

Nekem a 41+4-ér keményen meg kellett küzdenem.

Még az osztály főorvosa is bevonta magát a kérdésbe.


Piszkálva nem ugyanúgy indul...ha nem kész rá, van hogy visszafordíthatatlan és nem segít, így császár lesz. ( soki 50%-ot mondott nekem.


Tudom, hogy nehéz a várakozás

De mi ez a pár nap az elmúlt hónapokhoz képest?



Utilsó, ilyen szknten amúgy én is élveztem..

Jól voktma

40+5-ön én bizony vonatoztam is egyedül...


Kérdező!

Ne tünj el, kiváncsi vagyok mokpr bújik ki a "kis csoda"


Fiú vagy lány lesz?


3.

2019. jan. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap magától beindult a szülés és egészséges kislányunk született 😍
2019. febr. 1. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok!! 🙏❤️😇
2019. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!