Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek ki de 18 hetes vagyok 2 hét múlva kell mennem UH-ra csak. 12. héten voltam utoljára és annyira aggódok hogy mivan a babával rendesen fejlődik e meg minden. Az orvosom szabin van csak akkor lesz mikor mennem kell a köv. vizsgálatra. Ha bejelentkezek UHra mit mondjak miért jöttem most? A legközelebbi 4dultrahang 80kmre van úgy hogy oda nem tudok elmenni.
2019. jan. 30. 17:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Az orvosodhoz két hét múlva tudsz menni. Akkor hova akarsz bejelentkezni?
2019. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés ha holnap elmennék UHra mert aggódom hogy mivan a babával mit mondják az orvosnak miért most jöttem ugye mert nem kene. két hetet már nem bírok ki és rosszabb ha idegeskedek.
2019. jan. 30. 18:06
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt h aggodsz. Hazudni felesleges. Nem te vagy az eslo aki így tesz.
2019. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell a gyereket állandóan ultrahangozni, az nem hobbifotózás. Ultrahangot nem lehet csak úgy rendelni, mint az étteremben, mert az egy orvosi vizsgálat. Bírd ki.
2019. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani hogy bírjam ki 5 év próbálkozás után jött össze. Igaz elmondom az igazságot ha tényleg "ovros" az orvos megérti és ram néz
2019. jan. 30. 18:27
 6/45 anonim ***** válasza:
56%
A kórház nem közért. Magyarországon így is több UH kötelező, mint bárhol máshol. Ha nincs panaszod, akkor legyél kedves nem terhelni az állami ellátórendszert, ugyanis arra azoknak lenne szüksége, akik panaszosak. Ha babamozizni szeretnél, akkor menj el egy magánrendelőbe.
2019. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%
Rad fog
2019. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nem terhelni az állami egészségügyet?? Már meg ne haragudj havonta a béremből 20ezret vonnak a tbhez!!!
2019. jan. 30. 18:38
 9/45 anonim ***** válasza:
74%

Igen, amiben benne van a terhesgondozás, a szülés, az, hogy a háziorvosod ellát, az, hogy elmehetsz ingyen szűrésekre, az, hogy nem hagynak meghalni, ha épp perforál a vakbeled.

Ha nincs panaszod, akkor nem kell soron kívül elmenni.

Az emberek annyira marhára képtelenek felfogni, hogy mennyire szarban van az egész egészségügy, csoda, hogy még működőképes. Igen is kitolás az összes többi, problémával rendelkező emberrel az, ha te a normál időpont előtt 2 héttel odamész, mikor az égvilágon semmi bajod, csak "aggódsz". Én értem, hogy aggódsz, de akkor ennyi erővel minden nap meg lehetne ultrahangoztatni magad, hiszen attól, hogy aznap éppen semmi baj nincs, másnap még lehet.

Igen is baromira bosszantó, mikor tolonganak az emberek az UH előtt, vizsgálatra várnak vagy harmincan, mindenki lázong, hogy miért kell 2 órát várnia, és sorban jönnek az olyanok, hogy "nincs semmi bajom, csak rá akartam nézni". Meg "2 napja voltam itt, mert panaszom volt, akkor megnéztek, rendben volt minden, a panaszom megszűnt, de holnap elmennénk nyaralni, úgyhogy meg szeretném nézni, hogy rendben van-e".

True story.


Ha csak szimplán szeretnéd nézegetni a magzatot, én azt is megértem. Csak akkor ezt légy szíves magánrendelésed tedd meg.

2019. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
80%
Erre van kitalálva a magán. Miért nem mész el egy 4d-re vagy baba mozira?
2019. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!