Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt/van kellemetlen...

Nektek is volt/van kellemetlen, már-mar fájdalmas magzatmozgás?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány hetesek vagytok?
2019. jan. 31. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok terhes, de volt, persze. 24 hetes kortól is volt, hogy kellemetlen helyen éreztem, de igazán fájdalmas inkább a végefelé volt, utolsó 2 hónapban.
2019. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 20 héttől folyamatosan rúgta a bordámat nagyon fájt. Volt hogy vissza kellett finoman nyomnom. (már megszületett)
2019. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, nekem a hólyagomat szokta küldeni teljes erőből, mintha az élete múlna rajta...ne kérdezd, miért. Sajnos emiatt előfordult, hogy pár csepp vizeletet nem tudtam visszatartani. Ez amellett hogy már-már fáj, borzasztó kellemetlen. Ezen kívül azt rendesen szoktam érezni, hogyha teljesen megfordul vagy kinyújtózkodik.
2019. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szereti a húgyhólyagomat bökdösni,bár az nem fáj,nagyon kellemetlen.

Mostanában néha olyan mintha a bordám alá tenné a lábát,na az viszont fájdalmas.Olyannyira hogy levegőt is alig tudok venni akkor.

Valamint mikor nyújtózkodik és két irányba feszíti a hasamat,az sem épp kellemes érzés.

Eddig ennyit tapasztaltam ami a kellemetlen illetve fájdalmas kategóriába sorolandó.


32 hetes kismama

2019. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok, az volt csak kellemetlen,mikor nekem is nagyon lent, mélyen kalimpált hólyag körül, de már pár hete nem csinálja. Néha megtalálja a bordámat,de aztsem mondanám rossznak.

Én személy szerint nem tapasztaltam meg a "rugdosás",meg "fájdalmas" mozgásokat :)

2019. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha, egyikkel sem fáj(t). 😊
2019. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!