Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Ikrekkel vagyok terhes, de találtak egy haematomát. Megmaradhatnak a babák?

A dokim 6 hetesen egy babát látott, a 8. héten a szonográfus kettőt, mindkettőnek van szívműködése. 19 és 16 mm-esek, de van a petezsák alatt egy 12 mm-es haematoma. Nem vérzek, de fájogat a méhem. Gyógyszert kaptam rá és pihengetek. Van esély arra, hogy megmaradnak a babák? Mert hallottam már arról is, hogy egyik fel is szívódhat. Ilyen esetben is?

febr. 1. 13:47  Privát üzenet  

A válaszok

Orvos mit mondott mik az esélyek?

Sajnos senki nem tudja neked ezt megmondani,csak aki ért is hozzá, az pedig a saját orvosod. Minden eset más, ha mi itt azt írjuk hogy megmarad mindkettő, attól még felszívódhat az egyik

Amit tehetsz az a rengeteg pihenés, tényleg semmit ne csinálj csak feküdj, szedj vitamint, folsav magnézium és e vitamin!

És sok szerencsét!

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 1. 13:51 Privát üzenet
Pihensz, szeded a vitaminokat, mást nem tudsz tenni, ez már nem rajtad múlik. Nekem ugyanígy volt, de elöntött a vér 8 és 10 hetesen is. Egyik baba felszívódott, másik maradt :) 4 éves a kislányom.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 1. 14:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöv.héten leszek 11 hetes, a babák mindketten 22 mm-esek voltak 9 hetesen, szívműködésük rendben. A haematoma a 9 hetes ultrahangon 7 mm-re csökkent, vérzés szerencsére azóta sem volt. :)

# 3/3Időpont febr. 14. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
27hetes terhes vagyok és fájnak az ízületeim (csukló, boka). Nektek is volt ilyen, mitől van és mi jó rá?
Január 30. voltam 7 hetes terhes. Most erős szűrő fájdalmat érzek az alhasamban. Nagyon félek hogy nehogy valami gond legyen. Valakinek volt/van ilyen? Az orvoshoz jövő szombatra van idő pontom.
Amikor terhes leszek kiírathatom magam ezzel a feltétellel táppénzre?
Aki sok magnéziumot szed (ett), tapasztaltatok mellékhatásokat?
Most akkor hány hetes terhes vagyok?
Hónapos szerződés mellett terhes lettem, kirúghatnak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!