Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kivántatok, extrém ételeket...

Ti kivántatok, extrém ételeket, mitn a lenti cikkben szereplő listán vannak ételek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 2. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! 😃 főzött vanília pudingot kovászos uborkával! 😅😂😂
2019. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam semmi extrém nem volt. De képes voltam hetekig ugyanazt enni minden egyes nap, úgy kívántam. Nem túlzok, ezen éltem. (Szendvics sonkával, sajttal, kígyóubival és majonézzel)

Pedig 2 napig se tudom ugyanazt enni.

2019. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem annyi volt hogy terhesség előtt nem szerettem a halat terhességben nagyon kívántam , ettem is sokat , aztán szülés óta megint nem szeretem. Semmi más ilyen nem volt.
2019. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom a tojást, a szagát sem bìrom, de egyszer úgy véltem, hogy jó illata van a rántottánk, gyorsan kiszellőztettem és éltem tovább az életem.
2019. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Extrém kajákat nem. Az volt a fura,hogy gyorséttermi kajára vágytam,pedig ha 1 évben 1szer eszek ilyen helyen sokat mondtam. 😅 De sose esett olyan jól a sajt burger,mint amikor bűnöztem egyet 12 hetesen. 😆
2019. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

extrém étel nincs, amit kívánnék

nálam is inkább, olyan van amit mindig ennék és több napon keresztül is ettem

piritos-margarin-párizsi-ubi vagy saláta-öntet-zsemle-virsli

vagy ami még fura, nem kívánom a sertéshúst 😂pedig terhesség előtt inkább azokat ettem,mint a csirkemellett

2019. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Extrémeket nem,de ettem sült sonkát tejszínhabbal. És nem szeretem a kivit,de úgy kezdtem sejteni,h terhes vagyok,h mikor megláttam az üzletben,úgy éreztem,h ha nem ehetem meg,akkor rosszul leszek. Állandóan kivi kellett. Szülés óta nem is ettem kivit.
2019. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A spenót. Állandóan spenótot ennék pedig a terhességem előtt nem is szerettem.
2019. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
extrémnek számit az is havakinek főztjét vagy a bizonyos zöldséget terheség előtt nem szereted,terhesen megveszel érte.kivánod
2021. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!