Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond, hogy nekem még sosem...

Gond, hogy nekem még sosem csináltak hüvelyváladék-tenyésztést és 26 hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem mondta senki, hogy kellene, havonta járok dokihoz de még sosem vett mintát. Nincsen semmi specifikus tünetem. Vannak napok amikor bővebb folyásom van, de nem kellemetlen szagú, nem sárgás, nem viszket (elnézést). Volt akinek teljesen tünetmentesen is volt fertőzése? Menjek el inkább magánba megcsináltatni?


Köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem se csinált a magán dokim, csak 36 hetesen egy tenyésztést amit akkor szoktak. Mivel előtte nem volt tünet,indok így nem csinált és mivel neked sincs szerintem ne aggódj.

40hkm

2019. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gond. Hivatalosan csak 36. héten kell GBS szűrést csinálni, egyéb tenyésztést akkor sem kell.
2019. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor nem kell elobb mint a protokoll
2019. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elejjén vettek le mintát, aztán a végén a szokásos 36 hetes streptococcusosat.
2019. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Protokoll szerint 36 hetesen vesznek le tenyésztést, de akkor se dől össze a világ ha ez elmarad, csak ebben az esetben automatikusan kapja az anya az antibiotikumot vajúdáskor és a baba születés után.

Antibiotikumos szemcseppet pedig minden baba kap aki természetes úton születik, függetlenül a tenyésztés eredményétől.

2019. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!