Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ciki a kerdesem de...

Lehet ciki a kerdesem de nogyogyaszati vizsgalat elott mindenki leborotvalja ott "lent"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezen gondolkodtam ma! Mert én eddig leborotváltam (baba előtt gyantáztattam), de most hogy egyre nagyobb a has, egyre kevésbé látom. Most még sikerült megoldani, de lehet legközelebb már nem fog érdekelni. Végül is tiszta, ápolt vagyok, csak ott már nem fogom látni, meg lassan elérni sem. Összevagdalni meg nem akarom magam.
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Próbálkozom vele, nagy a hasam már, így nem látok semmit, de kis tükörrel próbálom megoldani. Eredmény nem 100%-os.
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Én is kis tükörrel oldtam meg, még szülés előtt is gyorsan leborotváltam itthon, utána mentünk a kórházba, így ott bent már megúsztam. amúgy igen, én mindig leborotválom nődokis vizsgálat előtt.
2010. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyes nőgyógyászok kifejezetten utálják. Barátnőm pl. mindig növeszti mielőtt megy, különben lecseszi érte. Múltkor nézte nézte, és megkérdezte, hogy szokta-e borotválni. Válasz: ...Alkalmanként. -Mindjárt gondoltam, köze van hozzá (a problémához), köze van!
2010. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

én mindig borotválom 3 naponta, így vizsgálat elött is természetesen:) már rutinból csinálom évek óta, csak ezért szokott sikerülni pedig már van pocakom.

22/L 29 hetes

2010. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
vizsgálat előtt kis tükörrel, hogy ápoltabb hatása legyen, hiszen mégis egyszerűbb a dokinak a vizgálat....arról nem is beszélve hogy a nagy meleg miatt azrt mégiscsak esztétikusabb így nyáron.
2010. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak az borotválja, aki egyébként is borotválja. Sokan még a szülés miatti borotválástól is ódzkodnak, akkor gondolhatod hogy egy vizsgálat miatt nem fogják. Én gyantáztattam, aztán borotválásra tértem, amíg láttam. Utána a párom csinálta, a szülések előtt is.
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül frissen borotváltan megyek nődokihoz, szívesebben úgy, ha rövid. A frissen sima a férjemnek szól inkább... :))))
2010. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
lányok... nekem 35 hetesen a párom húzta le, mert nem láttam már semmit...Ez ciki, mki tudta magának nagy hassal is?
2010. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Én 3 hetente legyanmtázattom, most 37 hetes vagyok, tegnap is voltam, remélem szülés elött mégegyszer eljutok, ha nem és megnöl nagyonm, akkor gyorsan majd itthon leszedem krémmel..
2010. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!