Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ciki a kerdesem de...

Lehet ciki a kerdesem de nogyogyaszati vizsgalat elott mindenki leborotvalja ott "lent"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak egész rövidre van nyírva. Férjem szedi le hajvágóval, aztán ollóval igazít.


Egyébként az ilyen jellegű kérdésekre többnyire azok szoktak válaszolni, akik gyantáztatnak vagy borotválnak, tehát nem mérvadó :)

2010. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha normális a nőgyógyász,akkor szóvá teszi a borotválást. Ugyanis a borotválás sok fertőzésnek oka. Egy nőgyógyásznak fontosabb az egészség,mint a divat!

Csak ezt a nők nem akarják tudomásul venni!

2010. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten kért a nőgyógyász, hogy ha lehet, legalább terhesen ne borotváljam.
2010. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig borotválom egyébként is, de teresen is borotváltam ugyanúgy. A végén mivel már nem láttam semmit megszokásból borotváltam és utána tapogattam az eredményt! :-)
2010. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

En is feltettem volt ezt a kerdest es kapta erte hideget-meleget, :) ugyhogy azt mondom menj ugy ahogy neked jol esik. :)

Amugy en mindig lenyirom, de nem egeszen csupaszra.

2010. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
En soha nem borotvaltam es nem is fogom.4.babat varom.
2010. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az elején amikor nem okozott gondot a nagy hasam, akkor mindig úgy mentem, hogy előtte leborotváltam.

Viszont az utóbbi vizsgálatokra már nem tudtam megoldani.

Nekem tükörrel nem igazán megy, a férjemet erre nem szeretném megkérni, a gyantát nem bírnám ki :-)

Szóval engem ez már nem is érdekel, ciki vagy nem, én már nem tudom leborotválni. Majd szülés után, úgyis minden visszaáll a rendes kerékvágásba, még ez is :-)35 hetes

2010. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En csak lenyírom rovidre és a bikinivonalat borotválom le, adok neki egy kis alakok.


13 hetes km

2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!